Cadence Sprey Yaldız Boya Parlak Gümüş 400 ml
Cadence Sprey Yaldız Boya Parlak Gümüş 400 ml
Cadence Sprey Yaldız Boya Parlak Gümüş 400 ml

Cadence Sprey Yaldız Boya Parlak Gümüş 400 ml (902-sprey-aluminyum-boya-400ml)

Fiyat : 212,00 TL(KDV Dahil)

Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen parlak gümüş(alüminyum) yaldız boya. Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır. Uygulamadan önce kutu iy

Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen parlak gümüş(alüminyum) yaldız boya.

Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır.
Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye püskürtülmelidir.
En az 2 kat uygulanması tavsiye edilir. Katlar arasında 30 dk beklenilir. İlk kuruma süresi yaklaşık 15 dakikadır.
Tek kat olarak uygulandığında bir kutu ile yaklaşık 3 m2 alan boyanabilir. Yüzeyin cinsine bağlı olarak bu metraj değişebilir.
Uygulama sonrasında kutuda boya kalmışsa kutu baş aşağı duruma getirilerek püskürtme düğmesine birkaç kez basılarak içindeki hava boşaltılır.

Cadence Sprey Boya Özellikleri

Cadence sprey boya ile hobi çalışmalarınızda mükemmel sonuçları kolayca alabilirsiniz. Sprey başlığı sayesinde rahat bir kullanım imkanına sahip olacağınız bu boyayı taş, metal, ahşap, seramik, karton, mdf gibi birçok farklı yüzeyde uygulanabilir.

Cadence sprey boya ile en iyi sonucu almak için iki kat uygulamanın gerçekleştirilmesi önerilir. Tek kat uygulamada yaklaşık olarak üç metrekarelik bir alanın boyanması 400 ml boya ile mümkündür. Hızlı kuruma özelliğine sahip olan boyanın kuruma süresi 15 dakikadır.

Cadence sprey yaldız boya parlak gümüş rengi ile uyguladığınız alanda metalik bir görüntü elde edebilirsiniz. Sprey kutusu sayesinde kolayca uygulanabilen Cadence sprey yaldız boya, hızlı ve kolay bir şekilde geniş alanlara dağılabilir. Cadence sprey boya; tekstil, aksesuar, mobilya, ahşap, metal ve mdf gibi birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Kolaylıkla temizlenebilmesi ve uzun süreli kalıcılık sunması ile Cadence sprey yaldız boya en iyi sprey boya seçeneklerinden biridir.

Birçok farklı projede yaratıcılığınızı ortaya koymak için kullanabileceğiniz parlak gümüş rengindeki Cadence sprey yaldız boya ile dikkat çekici görünümler elde edebilirsiniz. Mobilya, aksesuar gibi ev eşyalarınızı gümüş renkli sprey boya ile güncellerken, duvarlarınızın görünümünü değiştirebilir ve duvarlarınızda sanat yaratabilirsiniz. Kıyafetlerinizden araba parçalarına, ev dekorasyonundan tekstil ürünlerine; gümüş renkli Cadence sprey yaldız boya ile birçok alanda metalik bir görünüm elde ederken projelerinizde sıradışılığı elde edebilirsiniz.

Gümüş Renkli Cadence Sprey Yaldız Boya Avantajları

·         Sprey boya, fırçalama veya rulo boyama gibi diğer yöntemlere göre çok daha hızlı uygulanabilir bir boya çeşididir. Kısa sürede ve hızlı bir şekilde dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

·         Sprey boya, nesnenin her yerine eşit olarak dağılır ve düzgün bir görünüm sağlar. Geniş alanlara kolaylıkla dağılabilen sprey boya ile büyük malzemeleri de gönül rahatlığı ile boyayabilirsiniz. Düzenli bir görünüm sağlar ve hata oranını azaltır.

·         Sprey boya, kalıcı bir özelliğe sahiptir ve uzun süre boyunca aynı görünümde kalır. Sizlere uzun ömürlü bir gümüş rengi sunar.

·         Sprey boya; ahşaptan metale, kartondan seramiğe birçok alanda kullanılabilir. Bu yönü ile çok yönlü bir üründür.

·         Sprey boya, su ve sabun ile sizi zorlamadan kolayca temizlenebilir.

Gümüş Renkli Cadence Sprey Boya Fiyatları

Kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilen Cadence sprey boya, dayanıklı ve rengi solmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Hızlı kuruma özelliği olan bu ürünü kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalamalısınız ve yaklaşık 30 cm uzaklıktan dilediğiniz yüzeye püskürterek boyama işleminizi tamamlayabilirsiniz. En az 2 kat uygulama ile kusursuz bir boyama işlemi elde edebileceğiniz Cadence sprey boyanın katlar arasında 30 dakika beklemeniz tavsiye edilir.

Tahta, metal ya da seramik ürünlerinize gümüş renkli Cadence sprey boya ile yeni görünümler katabilir ve eşsiz sonuçlara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Alışılmış renklerinden sıkıldığınız mobilyalarınızın ya da dekorasyon ürünlerinizin rengini sprey boya ile kolaylıkla ve hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Gümüş renkli mobilyalarınız ile evinize canlılık katabilir ve bunu Cadence marka sprey boya ile hatasız ve zaman kaybetmeden yapabilirsiniz. Cadence marka parlak gümüş alüminyum renkli sprey yaldız boya Hobidunya.com'da. Cadence sprey yaldız boya satın almak için tıklayın!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR