Cadence Multisurface Hibrit Akrilik Boya 120 ml - Siyah H060
Cadence Multisurface Hibrit Akrilik Boya 120 ml - Siyah H060

Cadence Multisurface Hibrit Akrilik Boya 120 ml - Siyah H060 (h060-multisurface-siyah-120ml)

Fiyat : 67,00 TL(KDV Dahil)

Ahşap, mdf, seramik, polyester, plastik, deri, cam, kağıt, kumaş, tuval gibi yüzeylerde kullanıma uygun siyah cadence multisurface akrilik boya. Su bazlıdır, sağlığa zararlı toksit madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur. Astar ve zımpara

Ahşap, mdf, seramik, polyester, plastik, deri, cam, kağıt, kumaş, tuval gibi yüzeylerde kullanıma uygun siyah cadence multisurface akrilik boya.

Su bazlıdır, sağlığa zararlı toksit madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur.

Astar ve zımparalama gerektirmez.

120 mL dir. İç ve dış yüzeylerde kullanılabilen dayanıklı bir boyadır.

Hobi çalışmalarının yanı sıra birçok farklı projelerde işlem yapmanıza destek olan Cadence akrilik boya birçok farklı yüzeyde kullanım imkanı sunar. Geri dönüşüm projelerinizin hayata geçmesine destek olan ve başarılı bir yüzeyin hazırlanmasını sağlayan Cadence akrilik boya herhangi bir şekilde astar kullanılmadan yüzeye uygulanabilir.

Cadence Multi Surface Hibrit Akrilik Boyanın Özellikleri

Hobi çalışmalarının yanı sıra birçok farklı yüzeyde boyama ve kapama işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan Cadence multi surface hibrit akrilik boya aynı zamanda su bazlıdır.

Kapama işlemini oldukça başarılı şekilde gerçekleşmesini sağlayan Cadence su bazlı akrilik boya ile işlem yapmadan önce zımparalamaya da gerek duyulmaz. Fakat yüzeyin daha pürüzsüz olması ve boyanın daha güzel durması için zımpara işlemine yer açarak daha mükemmel bir sonuca ulaşabilirsiniz. İlk boya uygulamasının yapılacağı yüzeylerde ise zımpara ya da astar kullanımına yer verilmesine gerek kalmadan işlem kolaylıkla gerçekleştirilir. İşlem sonrasında vernik uygulayarak sabitleme yapılabilir.

Akrilik boya Cadence su bazlı özelliğe sahiptir. Cadence multi surface akrilik boyalarının tamamı ahşap, cam, tahta, mdf, porselen, plastik, kumaş, kâğıt ve daha birçok yüzeyde kolaylıkla uygulamanın yapıldığı boyalardır. Cadence akrilik boya 120 ml ambalaja sahip olup ihtiyacınıza göre daha büyük seçime yer verebilirsiniz. Kullanıma hazır olarak satışa sunulan Cadence multi surface akrilik boyalar sağlığa zararlı olan hiçbir toksin maddesinin de yer almadığı ürünlerdir. Bu neden ile de güven ile kullanılabilir.

Cadence multi durface akrilik su bazlı boyaları iç ve dış yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşlem yapılacak olan yüzeyin toz ve kirden arınmış olması daha sağlıklı ve daha güzel sonuçları elde etmenizi sağlayacaktır.

Hobi çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz renk seçiminde Cadence siyah boya ürününe yer verebilirsiniz. Cadence multi surface su bazlı akrilik boya ahşap, cam, porselen, seramik, plastik, kumaş, kağıt, deri, tahta, mdf gibi birçok farklı yüzeyde istenen sonuçlara ulaşmanızı sağlar. 

Cadence siyah boya sağlığa zararlı toksin madde içermediği için güven ile kullanabilirsiniz. İç ve dış yüzeyde kullanıma uygun olan boya da astar ya da zımpara gibi işlemlere gerek kalmadan istenen etkinin yakalanması sağlanır.

Cadence Boya Fiyatları

Cadence akrilik boya fiyatları seçeceğiniz ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Birçok farklı ürün içeriğine göre daha ekonomik bir çözüm sunan Cadence akrilik boyalar ekonomik fiyatlara sahiptir. Cadence multi surface akrilik su bazlı boya kullanımının emici ve emici olmayan tüm yüzeylere rahatlıkla uygulanabiliyor olmasının yanı sıra astar ve vernikleme işlemine gerek kalmadan boyamaya geçilebilmesi ile de farklılığını ortaya koyuyor.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR