Cadence Toz Beton Efekti 1,5 Kg
Cadence Toz Beton Efekti 1,5 Kg
Cadence Toz Beton Efekti 1,5 Kg
Cadence Toz Beton Efekti 1,5 Kg

Cadence Toz Beton Efekti 1,5 Kg (cdnce1500)

Fiyat : 59,50 TL(KDV Dahil)

Hızlı kuruma özelliğine sahip ince taneli ve düşük tozu olan kase, vazo, mumluk, bardak ve benzeri bir çok dekoratif obje dökümünde kullanılabilen ideal bir toz beton malzemedir. Yüksek kaliteli bu ürünü plastik, kartonpiyer, silikon, ahşap kalıpl

Hızlı kuruma özelliğine sahip ince taneli ve düşük tozu olan kase, vazo, mumluk, bardak ve benzeri bir çok dekoratif obje dökümünde kullanılabilen ideal bir toz beton malzemedir.

Yüksek kaliteli bu ürünü plastik, kartonpiyer, silikon, ahşap kalıplarda yağ kullanarak kolaylıkla döküm yapabilirsiniz.

Otantik beton dokusu plastik kaplamalı olup çok çeşitli dekoratif obje dökümü için uygundur.

Hava koşullarına ve dona karşı dayanıklıdır.

Kullanım Talimatları

Karışım Oranları 100 g özel karışım toz beton ve 20 ml=g su (Karışım oranları dantel, kumaş vb. farklı malzeme uygulamalarına göre değişiklik gösterebilir.)

Belirtilen karışım oranlarına göre, özel karışım toz beton kabın içine koyup yavaş yavaş su ekleyerek homojen ve pürüzsüz hale gelene kadar sürekli karıştırın.
Kalıbınızı iyice yağlayarak, sertleşmeden önce 7-8 dakika içinde beton karışımı kalıba dökün. 15-20 dakika sonra dokunma kuruması sağlanır.
En iyi sonuç için bir sonraki gün kalıptan çıkarılması önerilir. Kuruma süresi hava koşullarına ve kalıba göre değişebilir.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR