Taba Deri Döşeme Boyası
Taba Deri Döşeme Boyası

Taba Deri Döşeme Boyası (specialup-wb-taba)

Fiyat : 49,90 TL(KDV Dahil)

Derby Özel Döşeme Boyası Special Up - Wb Taba; deri koltuk, sandalye, otomobil koltuğu gibi ürünlerin boyanmasında kullanılır. Boyayacağınız ürünü önce temizlik sıvısı ile silip kurutmalı ve koltuğa oturarak iyice esnetmelisiniz. Daha sonra boyayı o

Derby Özel Döşeme Boyası Special Up - Wb Taba; deri koltuk, sandalye, otomobil koltuğu gibi ürünlerin boyanmasında kullanılır.

Boyayacağınız ürünü önce temizlik sıvısı ile silip kurutmalı ve koltuğa oturarak iyice esnetmelisiniz. Daha sonra boyayı ortalama 1 dakika iyice çalkalıyoruz. Uygulama için boyama süngeri ya da bulaşık süngerinin yumuşak yüzeyini kullanabilirsiniz. Boyayı süngere yedirdikten sonra deri yüzeyine hafif bastırarak boyayı ince bir film halinde, yüzeyde fazla boya bırakmayacak şekilde yüzeye yediriniz ve kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra tekrar koltuklara oturunuz ve deri yüzeyini esnetiniz. Bundan sonraki katları boya tabancası ya da yine sünger ile uygulayabilirsiniz. Boyama bittikten sonra saç kurutma ya da fön makinesi ile boyanın daha hızlı kurumasını sağlayabilirsiniz.

Kuruma işlemi bittikten sonra boya sonrası mat ya da yarı parlak cila sürerek boyanın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

100 gram ambalaj halinde satılmaktadır.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR