Tshirt, Kot ve Kumaş Boyama Kalemi
Tshirt, Kot ve Kumaş Boyama Kalemi
Tshirt, Kot ve Kumaş Boyama Kalemi
Tshirt, Kot ve Kumaş Boyama Kalemi

Tshirt, Kot ve Kumaş Boyama Kalemi (LV-A-AMT-2)

Fiyat : 30,00 TL(KDV Dahil)

Artline Shirt Marker, tişört, kot pantolon ve her türlü pamuklu kumaş üzerinde boyama yapmak ve desen çizmek için özel olarak geliştirilmiş kalem serisidir. Yazı genişliği 2.0 mm'dir.

Artline Shirt Marker, tişört, kot pantolon ve her türlü pamuklu kumaş üzerinde boyama yapmak ve desen çizmek için özel olarak geliştirilmiş kalem serisidir.

Yazı genişliği 2.0 mm'dir. Uygulama yaparken boyanın kumaşın alt katmanlarına bulaşmasını önlemek için boyanacak alanın altına kağıt yerleştirilmesi önerilir. Boyama işlemi bittikten sonra orta sıcaklıkta ütülenir. Ütülendikten sonra suya, yıkamaya ve solmaya karşı dayanıklıdır.

Sağlığa zararlı maddeler içermez. Çocukların kullanımı için güvenlidir.

* Belirtilen fiyat 1 adet kalem fiyatıdır.

T-shirt, kot ve kumaş boyama kalemi, tekstil ürünlerini renklendirmek için kullanılan bir boya kalemidir. Bu kalemler, tekstil yüzeyine doğrudan uygulanabilir ve suya dayanıklıdır. T-shirt, kot ve kumaş boyama kalemi, çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Örneğin, bir etkinlik veya parti için özel tasarım t-shirtler yapmak, kot pantolon ve ceketlere farklı desenler eklemek ya da kumaş çantaları renklendirmek için kullanılabilir. Bu kalemlerle yapılan tasarımlar, kişisel tarzınızı yansıtan özgün parçalar olabilir.

T-shirt, kot ve kumaş boyama kalemini kullanmak oldukça kolaydır. İlk olarak, boyamak istediğiniz kumaşın temiz ve kuru olduğundan emin olun. Kumaşta herhangi bir leke veya kırışıklık varsa, önce bunları giderin. Kumaşın üzerine istediğiniz şekli çizin veya deseni hazırlayın. Bu adım opsiyoneldir, direkt olarak boyama kalemiyle de çizim yapabilirsiniz. Boyama kalemini iyi çalkalayın ve istediğiniz renge karar verin. Kalemin ucu kumaşa doğru işaretli olduğundan emin olun. Kalemi, istediğiniz desene veya şekle göre kumaşın üzerinde gezdirerek boyayın. Boyama işlemi bitene kadar kalemin ucunda yeterli boya kalmasına özen gösterin.

Boyama işlemi tamamlandığında, boyanın kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra, boyanın sabitlenmesi için ütü yapın. Kumaşın ters yüzüne bir bez koyun ve ütüyü bu bezin üzerinden geçirerek buhar verin. Bu işlem, boyanın sabitlenmesini sağlayacaktır. Yıkama işlemi sonrasında bile renkleri solmaz veya bozulmaz.

Tshirt, Kot ve Kumaş Boyama Kalemi Özellikleri

T-shirt, kot ve kumaş boyama kalemleri genellikle su bazlıdır ve kumaş üzerinde kalıcı bir etki bırakır. 13 renk seçeneği ile Artline markasına ait kumaş boyaları parlak ve canlı renklere sahiptir. Yazı genişliği 2.0 mm olan kumaş boyama kalemini kalın ve belirgin hatlar oluşturmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, kot ya da deri gibi daha sert kumaşlarda da rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Artline kot ve kumaş boya kalemi, su bazlı olması nedeni ile boyama işlemi sonrasında kumaşın nefes almasına ve yumuşak kalmasına engel olmaz. Boyama işlemi sonrasında kumaşta herhangi bir kabarma ya da sertleşme oluşmaz.

Kumaşa nüfuz eden Artline kot ve kumaş boya kalemi,, yıkama sonrasında bile renklerini kaybetmez veya solmaz. Karanlıkta parlayan fosforlu renk seçenekleri ile Artline kumaş boya kalemi, Hobidunya.com’da sizlere sunulmaktadır. Hem profesyonel tasarımcılar hem de amatörler tarafından kullanılabilen Artline Tshirt, Kot ve Kumaş Boyama Kalemini satın almak için sitemizi ziyaret edin!

Kumaş boyama kalemleriyle kendi desenlerinizi veya yazılarınızı oluşturabilirsiniz. Tarzınızı yaratmanıza yardımcı olan kumaş boyaları sayesinde mağazalardan veya internetten aldığınız kumaşları özelleştirebilirsiniz. Kumaş boyama kalemleri, çocuklarınızla birlikte eğlenceli bir el işi aktivitesi yapmanızı sağlar. Kumaş tişörtler, çantalar veya yastıklar boyayarak çocuklarınızın yaratıcılığını destekleyebilirsiniz. Kumaş boyama kalemleri kullanarak sevdiklerinize özel ve kişisel hediyeler hazırlayabilirsiniz. Örneğin, bir arkadaşınızın doğum günü için ona özel bir tişört boyayabilirsiniz. Kumaş boyama kalemleri kullanarak şapka, çanta, ayakkabı veya kemer gibi moda aksesuarlarınızı da özelleştirebilirsiniz.

Tshirt, Kot ve Kumaş Boyama Kalemi Fiyatı

 

Tshirt, kot ve kumaş boyama kalemi kullanarak yaratıcı olmanın sınırı yoktur. Yaratıcılığınızı kullanarak kendi tasarımlarınızı oluşturabilir ve kişisel tarzınızı yansıtabilirsiniz. Tişört, kot pantolon ve her türlü pamuklu kumaş üzerinde boyama yapmak ve desen çizmek için yapılan özel kumaş boyama kalemi için tıklayın!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR