Menü
SEPET

Ahşap Tahta Boncuklar

Ahşap Tahta Boncuk

Birbirinden şık tasarımları hazırlamak için etkileyici bir görünüm sergileyen boncuklara ihtiyacınız varsa ahşap boncuk koleksiyonumuzu hemen keşfetmeye başlayın. Bu benzersiz tasarımlar sitemizde sizlerin beğenisine sunuluyor ve tamamı düşük fiyatlara sahip olmasıyla da yüz güldürüyor. Onlarca farklı model ve renk seçeneği eşliğinde sizlerle buluşan tahta boncuk modellerini hemen incelemeye başlayın.

Ahşap görüntüsünü net bir şekilde sergileyen ham ahşap boncuk modelleri en çok tercih edilen tasarımların başında geliyor. Tamamen doğal bir görünüm sergileyen takı tasarımları hazırlamak istiyorsanız siz de rotanızı bu benzersiz ürün modellerine çevirin. Sadece takı tasarımları yaparken değil dekoratif ürünler hazırlarken de bu boncukların şıklığından faydalanabilirsiniz.

Yuvarlak ya da kare şeklinde dizayn edilmiş olan doğal ahşap boncuk modelleri son derece kaliteli olduğu için çatlamaya da kırılma gibi problemler yaşatmadan kullanılabiliyor. Bileklik yapımından kolye ya da küpe yapımına kadar pek çok farklı aksesuar için kullanabileceğiniz bu ürünleri aynı zamanda süsleme çalışmaları ya da tesbih yapımı için de tercih edebilirsiniz.

Renk Seçenekleri ile Ahşap Boncuk Tasarımları

Sizlere sadece model ya da renk değil ebat bakımından da oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunmayı ihmal etmedik. Seçenekleriniz arasında büyük boy renkli ahşap boncuk modelleri de yer alıyor. Özellikle büyük kolye yapımı için kullanıma uygun olan bu tasarımlar çanta süslemeleri ya da çanta yapımı için de tercih edilebilir. Pratik bir şekilde kullanılabilen ve farklı malzemeler ile bir arada harika bir uyum yakalayan bu boncukları sakın kaçırmayın.

En çok tercih edilen ürün modellerinden bir diğeri de oval tahta boncuk tasarımları oluyor. Oval bir yapıya sahip olduğundan başlı başına şık bir görünüm sergileyen ve etkileyici tasarımlar hazırlanmak isteyenlerin adeta imdadına yetişen tahta boncuklar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Bu arada sitemizde küp şeklinde dizayn edilen ahşap boncuklar da bulunuyor.

Bundan böyle ahşap boncuk fiyatları ve çeşitleriarasında keyfi bir gezinti yapmak istediğiniz her an sizi sitemize bekliyoruz. Bu benzersiz koleksiyonu içerisinde aradığınız her türlü ürün modelini hemen bulacaksınız. Aynı zamanda son derece düşük fiyatlarla alışveriş yapma fırsatından da faydalanmış olacaksınız. Bu özel koleksiyonu keşfetmeye hemen başlayın ve sepetinizi doldurarak siparişinizi bize iletin.

Ahşap Büyük Boncuk
ÇOK SATAN %17indirim
Doğal Ahşap, Prizma Boncuk
ÇOK SATAN %25indirim
Arpa Tahta Boncuk 50 adet
%33indirim
Renkli Küp Tahta Boncuk
%50indirim
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)