100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Taşları Ütü ile Yapıştırma

 

 1- Beğendiğiniz bir deseni beyaz bir kağıda çizerek çıkarın. Deseninizin ters çıkmaması için aynalanmış olması gerekir.Desen kağıdınızı düz bir zemine yapıştırın ve üzerine taşlarımızı dizeceğimiz transfer kağıdımızı yapışkan tarafı bize bakacak şekilde desenimizin üstüne sabitleyin. Bir cımbız ya da taş yapıştırma kalemi ile dizmeye başlayın.

 

 

2- Dizimi tamamladıktan sonra dikkatli bir şekilde kaldırıp uygulayacağımız eşyanın üstüne yapıştırıyoruz. Eğer daha sonra kullanacaksak yapışkan bantımızın diğer parçasını alıp bantımızı ustune kapatıp saklayabiliriz.

 

 

 3- Bandı uygulayacağımız yüzeye yapıştırdıktan sonra ütümüzü kullanarak ( 120º C -170º C kumaşı ve kullandığımız malzemeyi dikkate alarak )  üzerine bastırıyoruz 10-15 saniye süreyle bütün desenin üstüne dikkatlice uyguluyoruz. 

 

 

4- Tamamen yapıştığına emin olduktan sonra üzerindeki transfer bandını dikkatlice kaldırıyoruz. İnatçı yüzeylerde (kalın kumaşlarda) daha sağlıklı yapışması için kumaşın diğer tarafından ütüleyerek altaki yapışkanın daha çabuk aktive olmasını sağlayabiliriz.

 

 
 
5- Ürünümüz hazırdır. Taşlar yıkamaya dayanıklıdır. Ilık suda elde yıkayabilirsiniz.
 
 

 

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×