Menü
SEPET

Yapıştırıcıyla Yapışan İnci Taşlar

Yapıştırıcı kullanarak sabitleyebileceğiniz farklı renk ve modellerde yarım inci bocuklar hobidunya.com'da.

Kıyafet, aksesuar, çanta gibi objelerin işlemelerinde hem şıklık hem de farklılık kazandıracak en modern süsleme malzemelerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımıza en modern ve en şık inci taş modellerinden meydana gelen muhteşem bir ürün kategorisini sunmaktayız. Farklı renk ve model skalası eşliğinde göz atabileceğiniz bu modeller arasında klasik inci modelleri de mevcuttur.

Özel kesimleri sayesinde bambaşka tasarımla oluşturabileceğiniz inci taşlara seçenek olarak yarım inci model alternatiflerine de göz atın. Farklı materyallere yapıştırarak tasarımlar oluşturabileceğiniz modellere seçenek olarak kar tanesi, yıldız, çiçek gibi daha pek çok motifte alternatifleri de inceleyebilirsiniz. Yarım daire yapısında tasarlanan ve her türlü tasarımda kullanabileceğiniz yarım inci boncuk fiyatları açısından da dikkat çekmektedir.

Siz değerli kullanıcılarımız için özel olarak hazırlanan kategorisinde model ve kesim açısından da oldukça geniş bir alternatif skalası sunmaktayız. Farklı modeller ve kesimler için ise en doğru adres hobidunya.com! İnci boncuk satın almak istediğiniz zamanda sitemizi ziyaret ederek üzüm formunda tasarlanan boncuk modellerine de muhakkak göz atmanızı tavsiye ederiz. Silikon ya da bir yapıştırıcı yardımıyla yapıştırılabilen taş modelleri kumaş ya da ahşap malzemeleri için de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Online satın almak için hemen şimdi tıklayın!

Arka kısmı düz olduğu için yarım inci boncuk yapıştırma işlemini zorlanmadan yapabilirsiniz. Harika bir şıklık sunan modellerle dilediğini her figürü uygulamalarınıza kazandırmanız daha kolay ve keyifli bir hal alacak. Hatta geniş bir ürün çeşitliliği sunmuş olduğumuz için farklı renklerde taş modellerini bir arada kullanarak rengarenk bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bu arada yapıştırıcıyla yapışan inci taşları kolay bir şekilde yapıştırmanızı sağlayacak yapıştırıcı modellerini de sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Sağlam olması ve rahatlıkla yapışması adına yapıştırıcı modellerini sizler de tercih edebilirsiniz. Bu özel yapıştırıcılar da her türlü yüzey üzerine yapıştırma hedefiyle kullanılabilmektedir.

Çalışmalarınıza asil ve modern bir görünüm katacak siyah inci boncuk modelleri de ürün kategorimiz içerisinde yer almaktadır. Kesim kalitesinin üst seviyede olduğu modelleri kusursuz bir işçilik örneği olarak sizleri bekliyor. Sitemiz üzerinde yer alan bu ürünler için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Sizler de memnun ettiğimiz pek çok kullanıcılarımız gibi en uygun inci boncuk fiyatları için sitemizi ziyaret edebilir, uygun fiyat avantajını daha kazançlı bir alışverişine dönüştürebilirsiniz. En güzel inci boncukların bütün renk ve farklı figürlerinden sipariş verin, kapınıza kadar güvenle getirelim.