100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Ütüyle Kumaş (Keçe) Yapıştırıcı Film

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
9 yorum yapılmış.
Eni 50 cm , uzunluğu 2 metredir. Arma, etiket, keçe, taş dizayn vb. malzemelerin, dikiş uygulaması gerekmeksizin kumaş vb. yüzeylere yapıştırılmasını sağlayan özel bir yapıştırıcı film folyodur. Çanta, ayakkabı, taş, metal taş yapıştırma, nakış..
15.00TL

Keçe Yapıştırıcısı ve Kumaş Yapıştırıcısı Filmi

Keçe, el işi sevenler için birçok farklı desen ortaya çıkarmaya yarayan oldukça güzel bir malzemedir. Hayal gücü ve el yeteneği birleştiğinde keçe ile yapılamayacak şey çok azdır. Minik anahtarlıklardan kocaman çantalara kadar farklı boy ve desenlerde işler ortaya çıkarılabilir. Keçeler birçok farklı renge sahip olduğu için kesilip biçilerek farklı desenler yapılmasına imkan tanır.

Keçe ile yapılan ürünler dikilebilir veya yapıştırılabilir. Her iki metot da doğru yapıldığında sağlam ve uzun ömürlü olacaktır. Özellikle keçeyi farklı bir malzeme ile birleştirmek için yapıştırma kullanılır. Keçe yapıştırıcısı keçelerden ürün yapılan ürünlerin kalıcı olması için kullanılmalıdır. Bu yapıştırıcı hem ürünün sağlam olmasını hem de düzgün görünmesini sağlar. Ütü ile birlikte keçeyi yapıştırmak için kullanılan bu malzeme sayesinde siz de keçeden yaptığınız işlerin sağlamlığını garantileyebilirsiniz. Bu ürün ayrıca kumaş yapıştırıcı film olarak da anılır ve faklı malzemeleri yapıştırırken de kullanılabilir.

Hobidunya.com sizler için en iyi keçe ürünlerini sunuyor. En hızlı ve en kolay şekilde keçe yapıştırıcısı satın alabilir ve keçe ürünlerinizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×