Menü
SEPET

Ütüyle Kumaş (Keçe) Yapıştırıcı Film

Keçe Yapıştırıcısı ve Kumaş Yapıştırıcısı Filmi

Keçe, el işi sevenler için birçok farklı desen ortaya çıkarmaya yarayan oldukça güzel bir malzemedir. Hayal gücü ve el yeteneği birleştiğinde keçe ile yapılamayacak şey çok azdır. Minik anahtarlıklardan kocaman çantalara kadar farklı boy ve desenlerde işler ortaya çıkarılabilir. Keçeler birçok farklı renge sahip olduğu için kesilip biçilerek farklı desenler yapılmasına imkan tanır.

Keçe ile yapılan ürünler dikilebilir veya yapıştırılabilir. Her iki metot da doğru yapıldığında sağlam ve uzun ömürlü olacaktır. Özellikle keçeyi farklı bir malzeme ile birleştirmek için yapıştırma kullanılır. Keçe yapıştırıcısı keçelerden ürün yapılan ürünlerin kalıcı olması için kullanılmalıdır. Bu yapıştırıcı hem ürünün sağlam olmasını hem de düzgün görünmesini sağlar. Ütü ile birlikte keçeyi yapıştırmak için kullanılan bu malzeme sayesinde siz de keçeden yaptığınız işlerin sağlamlığını garantileyebilirsiniz. Bu ürün ayrıca kumaş yapıştırıcı film olarak da anılır ve faklı malzemeleri yapıştırırken de kullanılabilir.

Hobidunya.com sizler için en iyi keçe ürünlerini sunuyor. En hızlı ve en kolay şekilde keçe yapıştırıcısı satın alabilir ve keçe ürünlerinizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)