Menü
SEPET

Ütü Taşı Transfer Bandı


Ütü Taşı Transfer Bantları Hobidunya.com’da!

Ütü kullanarak kumaş yüzeylere kolaylıkla taş yapıştırabilir ve bu sayede parlak süslemeler yapabilirsiniz. Bu çalışma için ihtiyacınız olacak tüm malzemeleri sitemizde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu sayfada ütü taşı transfer bandı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Gayet düşük fiyatlara sahip olan hot fix transfer bandı için hemen sipariş verin, tükenmeden siz de satın alın.

Sitemizde inceleyebileceğiniz hotfix bant ütü ile yapışan taşların yüzeye kolaylıkla aktarılmasını sağlıyor. Özel malzemelerden hazırlanan bu transfer kağıtlarını siz de pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Rulo formunda kullanıma sunulan ürünleri istediğiniz ölçülerde kesme şansına da sahipsiniz. Klasik bir kağıt kadar kolay kesilen ürünler, mükemmel süsleme çalışmaları yapmak için mutlaka denemeniz gereken tasarımlardır.

Hotfix Ütü Taşı Transfer Kağıdını Hızlı Kargo Avantajıyla Hemen Satın Alın!

Elbette hotfix bant çeşitleri her türlü parlak taş çeşidi ile bir arada kullanıma uygundur. Şeffaf bir yapıya sahip olan ütü taşlarının yanı sıra renkli olarak dizayn edilen ütü taşları ile birlikte de kullanabilirsiniz. Sitemizde bu ürünlerin nasıl kullanıldığını detaylı bir şekilde aktaran görseller de bulunuyor. İlk defa kullanacak olanlar bu görsellere de göz atabilir.

Yaklaşık olarak 5 metre uzunluğunda olan hot fix ütü taşı transfer bandı çok uzun süre kullanılabilir. Ürün modeli rulo şeklinde sarılmış olarak adresinize ulaşıyor. Bu sayede minimum oranda yer kaplıyor. 24 cm ve 32 cm genişliklerinde olan transfer bantlarını en düşük fiyatla satın almak isterseniz geç kalmadan siz de siparişinizi iletin.

Profesyonel taş süsleme çalışmaları yapmak için kullanabileceğiniz taş transfer kağıdı çeşitlerini tükenmeden satın almak için şimdi sepetinize ekleyin. Aynı zamanda sitemizde ütü ile yani ısı ile yapışabilen süsleme taşları, desen seçenekleri de bulunuyor. Düşük fiyat avantajından daha fazla faydalanmak için bu ürünlerden de temin edebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)