100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

TAŞLAR

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 yorum yapılmış.
Küçük boy 6 cm eninde - 4 cm boyunda, Orta boy 12 cm eninde - 7 cm boyunda, Büyük boy 16 cm eninde - 11 cm boyutlarındadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL 4.38TL
Marka: HobiDunya
5 yorum yapılmış.
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere silikon ya da yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz. Taşlar 1. kalite parlak kristaldir. Harflerin büyük boyu yaklaşık 5 cm, küçük boyu yaklaşık 3 cm'dir. Fiyat 1 adet harf için geçerlidir. İstediğiniz ..
1.75TL
2 yorum yapılmış.
Metal kasalı, dört delikli, kristal beyoğlu taşı. Her türlü kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuara dikerek kullanabilirsiniz. Kasalar gümüş ya da altın kaplama, taşlar ise parlak kristal rengindedir. 1 pakette 144 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 p..
7.50TL
Sıcaklık (ütü ya da taş yapıştırma makinası) ile yapıştırılır. Ayrıca tüm yüzeylere taş yapıştırıcısı kullanarak da yapıştırabilirsiniz. Makine kesim kalitesinde ve parlaktır.      ss6-2mm  1 P..
15.00TL 20.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış krem rengi yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL 17.70TL
Yaklaşık 1 cm çapındadır. Krem rengidir. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket ( 10 adet ) içindir. Miktar kısmına, kaç paket almak istiyorsanız girerek satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 2 cm çapındadır. Siyah ve beyaz renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket ( 10 adet ) içindir. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
2,5 cm boyutunda kare şeklindedir. Üst kısmı prizma şeklinde kare desenlidir. Orjinal parlak akrilik malzemeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı kullanarak uygulayabilirsiniz. 1 pakette 100 adet taş bulunur. Miktar kısmına kaç paket satın almak ist..
20.00TL
3 cm boyutunda kare şeklindedir. Üst kısmı kare desenlidir. Orjinal kristaldir. Yapıştırıcı kullanarak uygulayabilirsiniz. ..
0.60TL
9 yorum yapılmış.
Küçük boy: 7 cm eninde, 5 cm boyunda Orta boy: 10 cm eninde, 6 cm boyunda Büyük boy: 14 cm eninde, 9 cm boyundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere harici yapıştırıcı yada silikon ile yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
1 metre uzunluğundadır. Taşlar orjinal kristaldir. Bağlantı aparatları altın ya da gümüş rengi olabilir. Lütfen sipariş esnasında istediğiniz rengi seçiniz. Taşların büyüklüğü 14 mm dir. Ucunda 30 mm kristal top taş bulunmaktadır. Bağl..
15.00TL
11 yorum yapılmış.
Metal yuvalı, parlak kristal mısır taşlı şerit taş. Metal kısmı altın yada gümüş rengi kaplamalıdır. Geçerli fiyat 1 metre içindir. Sık taşlıdır. (1 metrede yaklaşık 270 ~ 330 adet taş bulunur) Rulo halinde satın almak isterseniz adet kıs..
3.50TL 4.00TL
1 yorum yapılmış.
Geçerli fiyat 1 çift içindir. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. * Resimdeki bebe ayakkabısı uygulama örneğidir. Fiyata dahil değildir. ..
5.00TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 14 cm boyutundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
12.00TL
Küçük boy: 5 cm - Orta boy: 10 cm - Büyük boy: 14 cm boyundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
3.00TL
1 yorum yapılmış.
Yaklaşık 8 cm boyutundadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
7 yorum yapılmış.
110 cm boyunda 6 cm eninde plaka halindedir. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek kullanabilirsiniz. Tek parça rulo halinde almak isterseniz 110 cm boyunda 40 cm eninde rulo mevcuttur. Tek parça rulo için adet kısmına 5 yazarak sepete ek..
29.50TL 35.40TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL
Yaklaşık 10 cm eninde,  8 cm boyundadır. Penye, tshirt vb. kıyafetlerinize ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Kristal taş ve incili, ütüyle yapışabilen bıyık modeli. Küçük boy 8 cm uzunluğunda 2 cm genişliğinde olup tulum ve patik için,  Orta boy 10 cm uzunluğunda 3 cm genişliğinde olup şapka için, Orta boy 14 cm uzunluğunda 4 cm genişliğinde o..
5.00TL
Yaklaşık 8 cm boyutundadır. Bebek ve çocuk kıyafeti süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 6 cm boyutlarındadır. Bebek ve çocuk kıyafeti süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere ütü ile ya da harici yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL 5.90TL
1 yorum yapılmış.
Küçük boy 6 cm eninde, 4 cm boyunda, Orta boy 12 cm eninde, 7 cm boyunda, Büyük boy 16 cm eninde, 11 cm boyundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
3.50TL
Kumaş yüzeylere ütü ile diğer yüzeylere harici yapıştırıcı ya da silikon kullanarak yapıştırabilirsiniz. Büyük boy: 14,5cm en - 11cm boy  Orta boy: 9,5cm en - 7,5cm boy Küçük boy: 6,5cm en -  5cm boy ..
4.00TL
Metal kasalı, 4 delikli, kristal janjan taşlı damla beyoğlu taşı. 8 mm eninde, 13 mm boyundadır. Her türlü kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuara dikerek kullanabilirsiniz. Kasalar gümüş renk kaplama, taşlar ise janjan rengindedir. 1 pak..
5.00TL
Paket İçeriği: 1 adet taş yapıştırma makinası 4 adet taş boyları için değiştirilebilen başlık 1 adet ayaklık Numunelik taşlar Kullanımı Şekli: Makinanın sıcaklık ayarını açın, en az 5 dakika en düşük ısıda ısınmaya bırakın. Isı..
199.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış beyaz renk yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL 17.70TL
Parlak 1. kalite avize kristali. 30 mm çapındadır. Deliklidir. Takması kolaydır. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. ..
2.50TL
Yaklaşık 2 cm çapındadır. Krem ve siyah renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Küçük boy: 7 cm eninde, 5 cm boyunda Orta boy: 10 cm eninde, 6 cm boyundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL

Dekoratif Süsleme Taşları

Hobi dünyası her geçen gün farklı bir hobiye renklenmekte ve çeşitlenmektedir. Taşla süsleme uzun zamandır hayatımızda olsa da bir hobi olarak dünyamıza yakın zamanlarda giriş yapmıştır. Taş seçeneklerinin ve çeşitliliğin artması ile birçok kişi için yararlı bir hobi olmuştur. Taşlar ile süsleme çoğumuz için üretkenliğimizi dışa vurmanın etkili bir yoludur.

Dekoratif taşlar birçok farklı modele sahiptir ve bu modellerin farklı özellikleri vardır. Yapıştırmalı veya dikmeli olabilen bu taşlar isteğe bağlı olarak farklı modellerde satın alınabilir. Geometrik taşlar ile farklı süslemeler ortaya çıkarılabilir veya figürlü taşlar ile ilginç modeller yapılabilir. Ayrıca taşın yapıldığı madde de farklılık göstermektedir.

Taşla süsleme hemen hemen herkesin yapabileceği ve birçoğumuzun keyif alacağı bir hobidir. Taşlar birçok üründe ve tasarımda karşımıza çıksa da hobi olarak hayatımıza girmesi çok eski değildir. Gerek taşlara ulaşımın zor olması gerekse çok bilinen bir hobi olmaması sebebiyle yaygınlaşmamıştır ve yeni sayılabilecek bir alandır. Bu yüzden farklı bir hobidir de denilebilir. Henüz yaygın olmadığı için taşlar ile süslenerek yapılan hediyeler ve dekoratif ürünler oldukça ilgi çekici olmaktadır. Ayrıca sade kıyafetlerin yenilenmesi ve hareketlendirilmesi için de etkili bir yoldur.

Dekoratif Taşlar

Aynalar, avizeler, kıyafetler, kostümler, takılar ve hayal gücünüze göre birçok ürün bu taşlarla süslenebilir ve farklı ürünler ortaya çıkarılabilir. Bu hobi hem size işe yarar ve kullanabileceğiniz ürünler kazandıracak hem de stresinizi atmanızda yardımcı olacaktır. Eğer yeni bir hobi arıyor veya zaten dekoratif taşlar ile süslemeler yapıyorsanız muhakkak farklı taş seçeneklerimize göz atmalısınız.

Farklı kullanım seçeneklerine sahip taşlardan isterseniz ütü ile yapışanı, isterseniz dikim taşlarını isterseniz de yapıştırıcı ile yapışan taşları seçip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bütün uygulama şekilleri çok pratiktir ve sizi yormaz. Bu sayede siz de enerjinizi teknikten ziyade tasarıma harcayabilir ve dilediğiniz tasarımları anında deneyebilirsiniz. İsterseniz hazır modeller bulup farklı taşlarla bu modelleri deneyebilir isterseniz de hayal gücünüzü sonuna dek kullanarak bir şeyler süsleyebilirsiniz.

Hobidunya.com sizler için farklı ürünler sunuyor ve sürekli ürün yelpazesini güncelliyor. Hızlı ve güvenli ödeme sistemimiz, yeni ürünlerle çeşitlendirilen yelpazemiz ve güvenli teslimatımız ile siz de keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayacaksınız. İstediğiniz ürünler birkaç tık kadar uzağınızda. Hemen seçip hobinizi keyifle yapmaya başlayabilir ve istediğiniz özellikle ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Hadi, siz de hobi dünyasına katılın!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×