100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Taş Tutma Kalemi

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Taş diziminde macun ya da cımbız gibi zor durumlara artık son. Özel olarak geliştirilmiş taş tutma kalemi ile taşları çok kolay bir şekilde tutup istediğiniz alana uygulayabilirsiniz. Kurşun kalem biçimindedir ve ucu açılarak kullanılır. ***..
4.50TL 5.00TL
Taş diziminde taşların dağılması ya da yumuşak yüzeyden alınamaması gibi zor durumlara artık son. Özel olarak geliştirilmiş plastik taş tabağı ile taşları dağılmadan bir arada tutabilir, taş tutma kalemi ya da cımbız ile kolayca alabiliirsini..
1.00TL

Günümüzün moda anlayışını Retro dokunuşlarla destekleyen taş ile süsleme, en çok tercih edilen tekniklerden birisi. Bu tekniği elde uygulayabilmek, doğru araçlarla birlikte bir hayal olmaktan çıkıyor. Daha önceden macun ya da cımbız gibi kullanımı zor ve zahmetli araçların kullanıldığı taş yapıştırma işlemi için artık taş tutma kalemi kullanılıyor.

Süsleme taşı tabağı gibi düz ve derin zeminlerin içerisine konulan taşların tek tek ve belirlenen model dahilinde kumaşa yerleştirilmesi daha önceden oldukça zor bir yöntemdi. Ne var ki artık, tek tek tüm taşları alabilmenize fırsat veren ve kolaylıkla kullanılan taş yapıştırma kalemi gibi pratik ürünler üretiliyor. Bu kalemler sayesinde, önceden uzun zaman alan ve işin keyifli kısmının zorlu ve uzun bir sürece yayılmasına neden olan işlemler birkaç dakika sürüyor.

Taş Yapıştırıcı Kalem

Taş yapıştırıcı kalem sayesinde, hayallerinizdeki tekstil ürünlerini tüm göz alıcılığıyla ortaya koymak artık çok kolay. Geçmeyen modasıyla taşların eşlik ettiği kıyafet ve ev tekstili ürünlerinizin hepsi hem yeni, hem de oldukça dikkat çekici bir şekilde yeniden üretilmiş olacak. İster eski kumaş ve kıyafetlerinizi değerlendirmek için, ister yeni kıyafetlerinize farklı bir görünüş verebilmek için kullanıyor olun, dikkatleri üzerine çeken tasarımlar yaratmak bu araçlarla oldukça kolay ve ekonomik.

Taş tutucu kalem ve tüm taş yapıştırma araçları, hobidünya.com’da!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×