YAPIŞTIRICI ve SİLİKONLAR

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
3 yorum yapılmış.
Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır. 110 ml'dir. Kristal şeffaflığındadır, taşın parlaklığını bozmaz, darbe ve suya karşı dirençlidir. Hava şartlar..
19.99TL 27.14TL
Paket İçeriği: 1 adet taş yapıştırma makinası 3 adet taş boyları için değiştirilebilen başlık 1 adet ayaklık 12 çeşit numunelik taşlar Kullanımı Şekli: Makinanın sıcaklık ayarını açın, en az 5 dakika en düşük ısıda ısınmaya bırakı..
140.00TL
Dünyaca ünlü Chem-Lock marka epoksi çift şırıngalı yapıştırıcı. Kristal taş, metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyi yapıştırabilirsiniz. 256 gramdır. 5 dakika kurumadan çalışabilirsiniz. 15 dakikada tamamen kurur. ..
82.60TL
PeveA marka keçe, boncuk ve kasnak yapıştırıcı tutkal. 700 gramdır. Keçe ve boncuk yapıştırıcı olarak kullanılır. Beyaz ve şeffaf renkleri mevcuttur. ..
18.00TL
Pevea marka şeffaf boncuk ve hobi tutkalı 100 gram. Keçe, boncuk ve craft işlerinizde yapıştırıcı olarak kullanabilirsiniz. Şeffaftır, iz bırakmaz. Sağlığa zararlı maddeler içermez. ..
5.00TL 10.00TL
Marka: Cadence
Cadence, şeffaf craft tutkalı 150 ml'dir. Kuruduğunda şeffaflaşır. Su bazlıdır ve sağlığa zararlı madde içermez. Kağıt, sim, kumaş, köpük, ahşap, boncuk ve süslerin yapıştırılmasında kullanılabilen güçlü bir yapıştırıcıdır. Hem çocuk hem de ..
8.00TL
Cadence marka taş yapıştırıcı. Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. 20 dakikada kurur. Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır. Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir. ..
7.00TL
Paket İçeriği: 1 adet taş yapıştırma makinası 7 adet taş boyları için değiştirilebilen başlık Kullanımı Şekli: Makinanın sıcaklık ayarını açın, en az 5 dakika ısınmaya bırakın. Taşı yapıştıracağınız noktaya cımbız ya da taş dizme k..
41.30TL
Her türlü çiçek yapımında ve el işlerinizde kullanabilirsiniz. Kuruyunca şeffaflaşır. Su bazlı ve kokusuzdur. Sağlığa zararlı madde içermez. Su ile incelterek kullanabilirsiniz. İnce kumaş, kurdela vb. malzemeleri kolalayıp sertleştirme..
13.00TL
Çubuk Mum Silikon Yapıştırıcı Kalın   Kaliteli orjinal taywan malıdır.   20 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 20 adet içindir.   Kolay erir, sağlam yapışma sağlar.   11mm çapında 30cm uzunluğu..
15.00TL
Kristal taşlar ve boncukları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. Kristal şeffaflığındadır, taşın parlaklığını bozmaz, darbe ve suya karşı dirençlidir. Hava şartlarına ve solventlere geniş ısı aralığında mükemmel d..
5.00TL
Kuruduğunda şeffaflaşır. Solvent ve sağlığa zararlı madde içermez. 100 gramlık ambalajlarda satılmaktadır. ..
10.00TL
2 yorum yapılmış.
Küçük Boy 7~8 mm silikon mum çubukları için uygundur. Çalışma gücü 9W. Isıtma gücü 10W. Amatör çalışmaya uygundur.  Mobilya, oyuncak, çiçek, seramik, karton ve hobi ürünleri yapıştırmada kullanılır. ..
16.50TL
Büyük Boy, 11~12 mm çapında silikon mum çubukları için uygundur. Çalışma gücü 15W. Isıtma gücü 40W. Amatör çalışmaya uygundur.  Mobilya, oyuncak, çiçek, seramik, karton ve hobi ürünleri yapıştırmada kullanılır. ..
29.50TL
Genel amaçlı, suya dayanıklı sıvı silikon yapıştırıcı. 100 ml'lik plastik şişededir. ..
6.50TL
Çubuk Mum Silikon  Yapıştırıcı İnce Kaliteli orjinal taywan malıdır.   20 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 20 adet içindir.   Kolay erir, sağlam yapışma sağlar.   7mm çapında 30cm uzunluğundadır..
7.50TL
Siyah ve şeffaf renkleri mevcuttur. 1 paket 500 gramdır. Chemlock Jewelyr Putty folyolu ve sivri kristal taşlar için özel bir yapıştırıcı olup kuyumcu hamuru olarak da bilinir. Kuyumculuk, gümüş ve bijuteri sektörlerinde takı dizaynında kristal sw..
80.00TL
GÜTERMANN CREATİV HT2 TEKSTİL YAPIŞTIRICISI; her türlü kumaş, keçe, deri ve tekstil ürünlerinizi yapıştırmak için kullanabileceğiniz sağlam ve dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Alman üretimi olan gütermann yapıştırıcı, punch ve kırkyama nakışında da r..
15.00TL
Neredeyse tüm yüzeyleri birkaç saniye içerisinde birbirine yapıştırabilir. Solvent madde içermez, toksik oranı düşüktür ve yanıcı değildir. Yapıştırılacak yüzeyin kuru ve temiz olması gerekmektedir. 1.5 gramlık pakettedir. ..
0.59TL
Marka: Cadence
Kumaşı kumaşa yapıştırmaya yarayan 120 ml sıvı, cadence kumaş aplike medium yapıştırıcı. Pamuklu kumaşlarda kullanabilirsiniz. ..
7.50TL
Marka: Rich Hobby
Ahşap, seramik, cam, metal gibi yüzeylere peçeteyi kolayca yapıştırmanızı sağlayan rich soft peçete tutkalı. 130 cc'dir. Fırça ya da parmağınızla kolayca uygulayabilirsiniz. ..
8.50TL
Marka: Rich Hobby
Rich superfix çok kuvvetli yapıştırıcı 70 cc. Su bazlı, kurudukça şeffaflaşan, uygulandığı yerde iz bırakmayan bir yapıştırıcıdır. Ahşap, seramik, cam, plastik ve savaroski taş yapıştırıcısı olarak kullanabilirsiniz. ..
5.25TL
Marka: Rich Hobby
Dekopaj ve pirinç kağıdı çalışmalarınızda iz ve potluk yapmadan kağıdınızın zemine mükemmel bir şekilde yapışmasını sağlar. Elle ya da fırça ile uygulama yapabilirsiniz 250 cc'lik plastik kavanoz halindedir. Su bazlıdır ve sağlığa zararlı maddeler..
15.00TL
Küçük boy 20 gr, büyük boy 80 gr dır. Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır. Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir. Hava şartlarına..
5.90TL
Marka: Cadence
Cadence Decoupage Plus Dekopaj Tutkalı 250 ml, kağıt ve kumaş gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen su bazlı ve çabuk kuruyan yapıştırıcıdır. Kesilen desenin arkasına ince bir tabaka olarak sürülüp yapıştırılır. 10-20 dakika sonra kuruduğunda..
12.00TL
Marka: Rich Hobby
130 cc lik ambalajda polimar çiçek tutkalı. Hamur çiçek yada benzeri uygulamalarda kullanılan kraft hamuru hazırlamak için nişasta ile karıştırılıp kullanılır. Kuruduktan sonra akrilik bazlı boyalar ile boyayabilirsiniz. ..
6.00TL
Marka: Rich Hobby
Rich superfix çok kuvvetli yapıştırıcı 130 cc. Su bazlı, kurudukça şeffaflaşan, uygulandığı yerde iz bırakmayan bir yapıştırıcıdır. Ahşap, seramik, cam, plastik ve savaroski taş yapıştırıcısı olarak kullanabilirsiniz. ..
7.75TL
Marka: Rich Hobby
Her türlü tekstil yapıştırma işlerinde kullanabileceğiniz 250 cc rich magic kumaş dekupaj tutkalı. Su bazlı olup cilde zarar vermez. ..
15.00TL
Marka: Rich Hobby
Rich stiffy fabric stiffener kumaş sertleştiricisi 250 cc plastik kavanozda satılmaktadır. Her türlü kumaş, kumaş çiçek, dantel, kurdela ve pamuklu iplerin sertleştirilmesinde kullanılır. Ortalama 6~8 saatte kurur. ..
15.00TL
Ütüyle yapışan taşların kumaşa aktarılmasını sağlar. 24 cm ve 32 cm genişliklerindedir. 5 metre uzunluğundadır.   Video ..
5.90TL
3 yorum yapılmış.
Eni 50 cm , uzunluğu 2 metredir. Arma, etiket, keçe, taş dizayn vb. malzemelerin, dikiş uygulaması gerekmeksizin kumaş vb. yüzeylere yapıştırılmasını sağlayan özel bir yapıştırıcı film folyodur. Çanta, ayakkabı, taş, metal taş yapıştırma, nakış..
11.80TL
Taş diziminde macun ya da cımbız gibi zor durumlara artık son. Özel olarak geliştirilmiş taş tutma kalemi ile taşları çok kolay bir şekilde tutup istediğiniz alana uygulayabilirsiniz. Kurşun kalem biçimindedir ve ucu açılarak kullanılır. ***..
4.40TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×