Menü
SEPET

Gözlük İpi & Zinciri

Gözlük İpi ve Zinciri

Gözlük iplerinin şık bir aksesuara dönüşmesini istiyorsanız sizler için özel olarak hazırlanan bu koleksiyonu inceleyin. Tüm gözlük modelleri ile uyumlu olan gözlük zinciri çeşitleri yakın ve uzak gözlükleriyle birlikte kullanılabiliyor ve dilerseniz güneş gözlüklerinizle de bu şıklığı buluşturabilirsiniz. Her iki ucunda yer alan kulpları pratik bir şekilde gözlüğünüzün sap genişliğine göre ayarlayabilirsiniz.

Uzun kullanım ömrü sunan ve sağlam materyallerden üretilen gözlük zinciri çeşitleri arasında kristal boncuk süslemeli olanlar da yer alıyor. Yaklaşık 70 cm olan standart uzunlukta dizayn edilen tasarımlar gözlüklerin daha konforlu bir şekilde kullanılmasına da olanak tanıyor. Çıkardığınızda gözlüğünüzü yanınızda taşımanızı sağlarken aynı zamanda düşmesi ve kırılması riskini de minimuma indirgiyor.

Gözlük saplarını sıkıca kavrayan şeffaf kulp bölümleri gözlük ipi modellerinin daha şık bir duruş kazanmasına yardımcı oluyor. Bu tasarım seçeneklerine göz atarken tarzınıza uygun olanlara da yönelebilirsiniz. Modern stilde hazırlanan zincir çeşitlerine alternatif olarak otantik bir tarza sahip olanların beğenisini kazanan seçenekleri de koleksiyonumuza ekledik.

İğne Oyalı Gözlük İpi Modellerini Gördünüz mü?

İğne oyası ve boncuklar kullanılarak etnik bir görünüm kazandırılan gözlük ipi iğne oyası modellerine de mutlaka göz atmalısınız. Bu şık aksesuar ile stilinizi ön plana çıkarmanız da mümkün olabiliyor. Ayrıca bu tasarım seçenekleri otantik tarzda takı modelleri ile de anında uyum yakalıyor. Klasik giyim tarzına sahip olanları da unutmadık! Günlük hayatınızın yanı sıra iş hayatınızda da kullanabileceğiniz bu modelleri keyifle inceleyin!

Renkli bir giyim tarzına sahip olanları da unutmadık! Canlı renklerde materyaller ile hazırlanan ve tarzınız ile bütünleşecek olan gözlük ipleri de incelemeniz için sizi bekliyor. Gün içerisinde sıklıkla gözlüğünüzü koyduğunuz yeri hatırlama çabasına bu şık tasarımlarla bir son verebilirsiniz. Bu ürünler gözlük kullananların hayatını kolaylaştıran aksesuar modellerinin başında geliyor!

En Şık Tasarımlarla Gözlük İpi ve Zinciri Modelleri

Boyun askılı gözlük ipi modelleri hazırlanırken süslemelerde kullanılan materyaller cildi rahatsız etmeyen ve batmayan malzemeler arasından seçildi. Bu sayede konforlu kullanım beklentisini de fazlasıyla karşılayan modelleri sizlerle buluşturuyoruz. Uzun süre yeni bir gözlük ipi almanıza gerek bırakmayacak kadar dayanıklı olan ürünler uygun fiyatları açısından da cazip bir seçeneğe dönüşüyor.

Büyük ilgi gören bu koleksiyonda model seçenekleri azalmadan siz de tercihinizi yapın. En uygun fiyatlı gözlük ipi modelleri arasından kullanmak istediklerinizi sepetinize atarak siparişinizi tamamlayın. Sizleri fazla bekletmiyoruz ve hızlı kargo uygulamamız kapsamında seçtiğiniz tasarımları kısa zamanda kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)