100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Tulum Takımları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kaliteli, antibakteriyel pamuk kumaştan üretilmiştir. %100 pamuktur. 1 no: 0-3 ay için - 2 no: 3-6 ay için - 3 no: 6-9 ay için uygundur. 1 adet tulum, 1 adet şapka ve 2 adet eldivenden oluşmaktadır.  Krem, mavi ve pembe renkleri me..
30.00TL 34.22TL
Kristal taşlı kral tacı ve fiyonklarla süslenmiş, tulum, eldiven ve şapkadan oluşan 3 parça tulum seti. %100 pamuk, antibakteriyel kumaştan üretilmiştir. ..
50.00TL
Kristal taşlı kraliçe tacı ve şifon çiçeklerle süslenmiş, tulum, eldiven ve şapkadan oluşan 3 parça tulum seti. %100 pamuk, antibakteriyel kumaştan üretilmiştir. ..
50.00TL
1 yorum yapılmış.
Kristal taşlı taç ve puantiyeli fiyonklarla süslenmiş, tulum, eldiven ve şapkadan oluşan 3 parça tulum seti. %100 pamuk ve antibakteriyel kumaştan üretilmiştir. ..
50.00TL
Kristal taşlı taç ve şifon çiçeklerle süslenmiş, taşlı prenses yazılı, tulum, eldiven ve şapkadan oluşan 3 parça lüks tulum seti. %100 pamuk, antibakteriyel kumaştan üretilmiştir. ..
50.00TL
Kristal taşlı taç ve şifon çiçeklerle süslenmiş, taşlı prens yazılı, tulum, eldiven ve şapkadan oluşan 3 parça lüks tulum seti. %100 pamuk, antibakteriyel kumaştan üretilmiştir. ..
50.00TL

Bebeklerimizi büyüttüğümüz, çocuklarımızın gelişimine tanık olduğumuz çevre sürekli değişse de, aslında giyindikleri şeyler neredeyse hiç değişmedi. Hala bebeklerimizi hastalıklardan koruyabilmek, çok üşümesini ya da terlemesini engellemek için anne ve babalarımızın bize giydirdiği kıyafetlerin benzerlerini kullanıyoruz. Bunun en büyük örneği, bebek zıbınları gibi onlarca yıldır hiç değişmeden kullanılan ve ne kadar kullanışlı olduğu çoktan kanıtlanmış ürünler.

Bebeğinizin doğumundan itibaren giydiği her şey, sağlığını doğrudan etkilemekte. Onu sert hava değişikliklerinden nasıl koruduğunuz, üşümesini ya da terlemesini nasıl engellediğiniz çok önemlidir. Bu nedenle bebek tekstili ürünlerinin hepsinde kaliteyi ön planda tutmalı ve gerçekten işlevsel kıyafetleri tercih etmelisiniz. Bebek tulum modelleri de bu ihtiyaç çerçevesinde çok çeşitlilik gösteren tekstil ürünlerinden biridir.

Bebek tekstilinde en önemli kriterlerden birisi de, kolaylıkla giydirip çıkartabileceğimiz şekilde tasarlanmış olmasıdır. Bebek tulum giyerken zorlanmaz, kolaylıkla alışır ve hatta içerisinde çok rahat eder.

Aynı şey zıbın için de geçerlidir. Tek parça olan, kollu ya da kolsuz modelleriyle bebek zıbın içerisinde kolaylıkla hareket edebilir ve böylece terlemesini de engellemeniz kolaylaşır. Kolay hareket eden bebeklerin kendini rahatsız hissetmesi, ağlaması ve huysuzlanması da azalır.

Uyku, bebeğinizin gelişimi için kesinlikle çok önemlidir. Doğumunu takip eden bir yılda beslenme düzeni kadar uyku düzeni de bebeğinizin gelişimini ciddi şekilde etkiler. Düzenli bir uyku için de olabildiğince rahat bebekler için uyku tulumu ürünlerinden birisi tercih edilmelidir.

Uygun Fiyatlarla Bebek Zıbın & Pijama Ürünleri

Bebek uyku tulumu, oldukça önemli tekstil ürünlerinden birisidir ve daha bebek doğmadan satın alınmalıdır.  

Bebeğinizin uykusu süresince giydikleri onun ne kadar rahat bir uyku uyuyacağıyla birlikte ne kadar sağlıklı bir uyku uyuyacağını da belirler. Bebek pijama modelleri de uykusu sırasında bebeğinizin her koşulda rahatça hareket edebilmesi ve terlemesinin önlenmesi amacıyla tasarlanmış olmalıdır. Bu amaca hizmet eden, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri tercih ederek, hayatınızın en kıymetli parçasının sağlıklı bir şekilde gelişiminin önünü açmış olursunuz.

Yalnızca uyku sırasında değil, aslında bebeğin belli bir gelişme düzenine varıncaya kadar en büyük ihtiyaçlarından birisi bebek tulum ürünleridir. Her an ihtiyaç duyulabilen tulumlar, bebeğinizi sıcak tutabilmeniz ve üşümesine engel olabilmeniz için yanınızda bulundurmanız gereken eşyalardan yalnızca birisi.

Ailelerin en çok merak ettiği ve endişe ettiği şeylerden birisi de bütçedir. Bebek tulum fiyatları, her bütçeye uygundur ve kaliteden ödün vermeden uygun fiyata tulum satın alabilirsiniz.

Bebek uyku tulumu kışlık tercih edilmekle birlikte yaz için de sıcaklara uygun ürünlerle bebeğinizin giyindiklerini kontrol altında tutmanız hem onun huzuru, hem de sizin iç rahatlığınız için çok önemlidir.

Erkek bebek tulum ve kız bebek tulum modelleriyle hobidünya.com size hem çeşitli hem de uygun fiyatlı seçenekleri bir arada sunuyor.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×