Lohusa Ürünleri

Sancılı hamilelik sürecini tamamlayıp sağlıklı bir doğum gerçekleştirdikten sonra taze annelerin elbette ilgiye ve dinlenmeye ihtiyacı olacaktır. Uzun zamandır devam eden bir gelenek olan lohusa tacı gibi güzel geleneklerin de devamlılığı için taze annelere ve onların güzel bebeklerine ufak hazırlıklarla merhaba demek harika bir fikir.

Doğum sonrası anne ve bebeğin alındığı hastane odasının bebeği karşılarcasına süslenmesi çok ... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
4 yorum yapılmış.
Yumuşak polar havlu kumaşından imal edilmiş lohusa terliği. Taban kısmı kalın pamuktur. Ergonomik ve rahat bir kullanım sağlar. İster sade olarak kullanın isterseniz sitemizdeki ürünlerle süsleyin. Pembe, mavi, beyaz ve krem renkleri bu..
15.00TL 20.06TL
Kristal taşlı prenses tacı ve incili kristal tül ile süslenmiş lohusa terliği ve lohusa tacı seti. Beden seçiniz kısmından terlik numaranızı seçip sipariş verebilirsiniz. ..
50.00TL
1 yorum yapılmış.
Lohusa Terliği, Lohusa Tacı, Bebek Ayakkabısı ve Bebek Bandı olmak üzere 4 parçadan oluşur. Bebek ayakkabısı 0-3 ay arası için uygundur. ..
71.00TL
Anne için taç, çocuk için saç bandından oluşan süslü setimiz. Pembe ve kırmızı renk seçenekleri mevcuttur. ..
17.00TL
Peluş ayıcık ve danteller ile süslenmiş lohusa tacı ve terliğinden oluşur. Beden seçiniz kısmından terlik numarasınızı seçip sipariş verebilirsiniz. ..
40.00TL
Şakayık çiçekler ile süslenmiş lohusa terliği ve lohusa tacı seti. Beden seçiniz kısmından terlik numaranızı seçip sipariş verebilirsiniz. ..
40.00TL
İnci taş ve pembe lateks güller ile süslenmiş lohusa terliği ve lohusa tacı seti. Beden seçiniz kısmından terlik numaranızı seçip sipariş verebilirsiniz. ..
30.00TL 40.00TL
Yumuşak pamuktan imal edilmiş, 1. kalite kadife terlik. Taban kısmı kalın pamuktur. Ergonomik ve rahat bir kullanım sağlar. İster sade olarak kullanın isterseniz sitemizdeki ürünlerle süsleyin. Beyaz renktedir. ..
23.60TL
Mavi ve pembe renkleri mevcuttur. Mavi renkte kristal taşlı kral, pembe renkte ise kraliçe tacı baskısı vardır. Beden seçiniz kısmından terlik numaranızı seçip sipariş verebilirsiniz. ..
29.50TL
Anne için taç, bebek için saç bandından oluşan dantel, kurdele ve yapay çiçeklerle süslenmiş setimiz. ..
10.00TL 17.70TL
Anne için taç, bebek için saç bandından oluşan dantel ve yapay çiçeklerle süslenmiş setimiz. Pembe ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. ..
10.00TL 17.70TL
Kırmızı renk kağıt çiçek ve tüllerle süslenmiş lohusa terliği ve lohusa tacı seti. Beden seçiniz kısmından terlik numaranızı seçip sipariş verebilirsiniz. ..
40.00TL
Kristal taş ve dantel baskılı, fiyonk ve inci süslemeli lohusa terliği. Beden seçiniz kısmından terlik numaranızı seçip sipariş verebilirsiniz. ..
34.00TL
Kristal Taşlı Çilek ve Püskül Süslemeli Lohusa Terliği. Beden seçiniz kısmından terlik numaranızı seçip sipariş verebilirsiniz. ..
30.00TL
Kristal taşlı taç ve şifon çiçek ile süslenmiş lohusa terliği ve incili şifon çiçek ile süslenmiş lohusa tacından oluşur. Beden seçiniz kısmından terlik numaranızı seçip sipariş verebilirsiniz.   ..
35.40TL
Anne ve bebek için isimli bileklik seti. Kız bebek ve anneleri için pembe, erkek bebek ve anneleri için mavi renk model mevcuttur. İsim giriniz kısmına anne ve bebek isimlerini yazabilirsiniz. Sağlıklı malzemeden yapılmıştır. Misinalı y..
17.70TL
1 yorum yapılmış.
Anne için taç, bebek için saç bandından oluşan süslü setimiz. Pembe ve krem renk seçenekleri mevcuttur. ..
20.00TL 22.42TL
İster sade olarak kullanın, isterseniz sitemizdeki malzemelerle süsleyip kullanın. ..
10.00TL
İnci taş ve şifon çiçek ile süslenmiş bandana. Esnek yapısı sayesinde hem yetişkin hem de bebeklere uyum sağlar. Krem, mavi ve pembe renkleri mevcuttur. ..
5.00TL
İncili çiçek ile süslenmiş saten taç. Esnek yapısı sayesinde yetişkin ve çocuk için uygundur. Mavi ve pembe renkleri bulunmaktadır. ..
5.90TL
Yaklaşık 1 cm kalınlığında, saten kaplamalı saç tacı. İster sade olarak kullanabilir isterseniz de çiçeklerle süsleyip çok güzel taçlar tasarlayabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabi..
1.25TL
Erkek anneleri için mavi renk "canım oğlum", kız anneleri için pembe renk "canım kızım" yazılı dantelli lohusa tacı. ..
9.00TL
Krem renk büyük boy incilerden yapılmış incili taç. Çocuk ya da yetişkin tacı olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
10.00TL
6 mm incilerden yapılmış lohusa ve bebek taç. İster hazır şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz sitemizdeki malzemelerle süsleyip kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz..
2.25TL
8 mm incilerden yapılmıştır. Pembe, beyaz ve krem renkleri bulunmaktadır. Günlük kullanımda, lohusa tacı ve çocuk tacı olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Kadife kaplı, iç kısmı süngerli taç. Çocuk ya da yetişkinler için kullanıma uygundur. İster hazır şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz sitemizdeki malzemelerle süsleyip kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına isted..
10.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×