Menü
SEPET

Emzik ve Biberonlar

Bebeklerin gelişim sürecini doğrudan etkileyen ve bu süreçte ne olursa olsun en fazla söz sahibi olduğu apaçık belli olan şeylerden birisi de beslenmeleri ve beslenme alışkanlıklarıdır. Öte yandan dişleri yeni yeni oluşmaya başlayan bebeklerin kullanmak için can attığı diş kaşıyıcı ürünler de her zaman yanınızda bulundurmanız gereken aksesuarlardan birisidir.  

Bebek beslenmesinin en önemli parçalarından birisi olan biberon, içine konulan sıvıyı uzun süre muhafaza edebilmesi ve bebeklere uygun olan ağızlığı nedeniyle anne ve babalar için de bebekler için de oldukça önemlidir. Biberonun hangi malzemeden yapıldığından tutun, hangi marka tarafından üretildiğine, hangi sıcaklık aralığında etkili olup koruyucu görevini sürdürebildiğine kadar birçok önemli kriter performansını belirlemektedir. Bu nedenle sağlıklı ve nitelikli ürünler tercih etmek ailelerin en çok dikkat ettiği şeylerden birisidir. Özellikle cam biberon gibi gerçekten önemsenmesi ve satın alınması gereken bir ürünle ilgili esasen çok fazla şey söylenmesine gerek yoktur. Plastik yerine tercih edilmesi gereken cam ürünlerin faydası ve bebeğe yardımcı olma kapasitesi çok daha yüksektir. Biberonun kaliteli ve güvenilir bir markanın ürünlerini satın almanın farklarının en çok hissedildiği alan olan bebek beslenmesinde yeri tartışılmazdır. Bebek denilince akla yıllardır her tür bebek ürününe getirdiği kaliteyle gelen Chicco biberon, bu alanda rakipsizdir.

Kaliteli Markalarla Bebek Termosu Modelleri

Aynı şekilde bebeğinizin içeceklerini sıcak veya soğuk hava koşullarında başarılı bir şekilde koruyabilmesi açısından nitelikli bir bebek termosu gerekmektedir. Bu termoslar sıvıyı, içine koyduğunuz sıcaklıkta korumak için birebirdir. Günlük kullanım açısından diğer tüm ürünler kadar hayatınızda yer kaplayacak olan bu tip aksesuarlara gereken önemi göstermelisiniz.

Biberon güç içerisinde sürekli elden ele taşınırken ve bu ürüne sürekli ihtiyaç duyulurken, aslında bebeğin tek beslenme kaynağının bu olduğu da düşünülmemelidir. Bebekler ağız yoluyla pek çok dönemi atlatır.

Örneğin emzik, bebek gelişiminde çok büyük rol oynar. Anne sütünden ayrılmak istemeyen bebeğin en büyük beklentisi, hiç değilse anne göğsüne eşdeğer bir dokuyla zaman geçirebilmesidir. Bu nedenle icat edildiği bilinen bebek emzikleri, nesilleri çok ciddi bir sorunla yüz yüze kalmaktan kurtarmış ve hem annelerin hem babaların en büyük yardımcısı olmuştur.

Uygun Fiyatlarla Emzik, Biberon Çeşitleri

Son dönemde gittikçe popülerleşen taşlı süslü emzik tasarımları, artık bebeklerle ilgili hiçbir şeyin yalnızca ihtiyaçtan ibaret olmadığını, ayrıca bir tarz meselesine de dönüştüğünü kanıtlamıştır.

Hem davranışlarının hem de alışkanlıklarının geliştiği böyle önemli bir dönemde bebeklerin ihtiyaçlarına doğru ürünlerle cevap verebilmek en ciddi sorumluluklardan birisidir. Bu nedenle üretilen emzik çeşitleriyle görmekteyiz ki aileler, bu işi oldukça ciddiye alıyor.

Öte yandan bebeklerin kıyafetlerinin üstüne takılarak şıklığı artıran ve dikkat çeken bebek iğnesi tasarımları da, ailelerin şu sıralar en çok tercih ettiği ürünlerden birisi.

Zirkon ve kristal taşlı emzik modelleri ve emzik zinciri modelleri uygun fiyarlarla hobidunya.com’da.

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 45 (2 Sayfa)