Menü
SEPET

Patik, Şapka, Bandana ve Önlük

Bebekler bağışıklıklarını anne sütüne borçlu olsa da, küçük bedenlerini hızlı terleme ve üşütmelerden korumanın en verimli yolu, doğru zamanda doğru kıyafetleri giyinmelerini sağlamak ve gerek varsa da şapka, bandana, bere gibi aksesuarlarla daha çok korunmalarını sağlamaktır. Annelerin çok iyi bildiği gibi bebekler her an bir yetişkinden daha çok üşüyebileceği gibi, uyurken de daha çok terleyebilir. Bu nedenle onların fiziksel olarak hava değişimlerinden korunması, özellikle ilk yıllarda çok önemlidir.

Örneğin ayaklarının üşümemesini sağlamak için yıllardır kullanılan bebek patikleri, bebeklerin sağlıklı bir şekilde ısınmalarının en iyi yoludur. Özellikle ayağı çok çabuk üşüyen bebeklerin imdadına koşan patikler, nesilden nesile aktarılarak günümüzde de kullanılmaya devam etmiştir. Öte yandan üşümelerini engelleyen tek şey, elbette patik değildir. Bebek patikleri dışında da pek çok bebek tekstil ürünü, soğuktan etkilenmemeleri için bebekler için özel olacak tasarlanmıştır.

Patikler hem kız hem de erkek bebekler için gerçek bir ihtiyaç. Öte yandan erkek bebek patikleri titizlikle hazırlanan modelleriyle gerçek bir şıklık ve rahatlık timsali.

Bebek bereleri de bebeklerin başlarının üşümemesi ve tıpkı ayakları gibi sıcak tutulabilmesi amacıyla ortaya çıkmıştır. Bu sevimli ve kullanışlı tekstil ürünleri her şartta ailelerin işini kolaylaştırdı ve kolaylaştırmaya da devam ediyor.

Bebek Ayakkabısı & Önlüğü Modelleri

Baş bölgesinin üşümemesi özellikle soğuk algınlığı gibi hastalıklara açık olan bebek bedeninin bu hastalıklarla karşılaşmaması adına alınması gereken bir önlemdir. Kullanılan bebek bereleri, her koşulda bebeğinizin kulaklarının ve başının üşümesini engelleyerek soğuk algınlığından korunmasını sağlayacak.

Bebek denince akla ilk gelen şeylerden birisi de önlüktür. Her bebeğin sıklıkla kirlettiği için çok fazla mama önlüğü ihtiyacı oluyor. Bu ihtiyacın giderilmesi için bolca bebek önlüğü satın almaya ve elinizin altında tutmaya hazır olmalısınız.

Yazın yaklaşmasıyla birlikte yavaş yavaş ihtiyaç halini almaya başlayan bebek bandana ve bebek şapkaları da güneşin zararlı etkilerinden bebeğinizi korur. Sıcak havalarda hemen terlemesini, güneşten etkilenmesini ve rahatsız olmasını engellemek için alabileceğiniz önlemlerden en önemlisi kesinlikle bu ürünleri tercih etmek olacaktır.

Uygun Fiyatlarla Bebek Şapka & Bandana Modelleri

Bebeğinizin yazın şıklığını tamamlayacak tasarımlarıyla bebek bandana modelleri epey dikkat çekiyor. Bebeğinizin günlük temiz hava ihtiyacını karşılarken veya tatildeyken ihtiyaç duyacağınız bu ürünler, yaş aralığı ne olursa olsun onun için bir vazgeçilmez halini alacak.

Erkek bebekler ve kız bebekler için bebek şapkaları farklı modellerle üretiliyor. Tasarımları ve sevimlilikleriyle dikkat çeken bu şapkalar, en çok da erkek bebekler için tercih ediliyor. Her renkte ve farklı tasarımlarda erkek bebek şapkaları bebeğinizin şıklığını tamamlamak bir yana, ihtiyaç olarak da çantasında her zaman sabit bir yere sahip olacak.

Bebek şapka modelleri ve bebek bandana çeşitleri yaklaşan sıcak havalarla birlikte hobidünya.com stoklarında yerini aldı. Siz de sipariş verin.