100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Battaniye, Kundak ve Alt Açma

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Yaklaşık 80 cm eninde, 95 cm uzunluğundadır. Kaliteli kumaştan imal edilmiştir. Mavi, pembe ve krem renkleri bulunmaktadır. ..
45.00TL 59.00TL
1 yorum yapılmış.
Açık hali yaklaşık 80 cm eninde, 95 cm uzunluğundadır. Kaliteli antibakteriyel kumaştan imal edilmiştir. Alt kısmı fermuarlı, baş kısmı çıtçıtlıdır. Mavi, pembe ve krem renkleri bulunmaktadır. ..
40.00TL 50.00TL
Yaklaşık 80 cm eninde, 95 cm uzunluğundadır. Kaliteli kumaştan imal edilmiştir. Pembe, mavi ve kahverengi puanlı renkleri mevcuttur. ..
34.00TL
Antibakteriyel pamuklu kumaştan üretilmiş, etrafı tül süslemeli, üstü incili dantel aplikeli, tavşan kulak figürlü bebe kundak. İç kısmı polarlıdır. Çıtçıtlı yapısı sayesinde kolayca açıp kapatabilirsiniz. ..
60.00TL 70.00TL

Bebekler için hangi dönemde olursa olsun ev tekstili ürünleri bütünüyle çok önemlidir. Bu amaçla üretilen tüm ürünler büyük bir özenle hazırlanır ve bebeklerin rahatlıkla kullanabilmesi için satışa sunulur. Özellikle bebek battaniyesi gibi ürünlerin tamamı, bebek sağlığı açısından kilit bir role sahiptir.

Bebek battaniyeleri fiyatları çok yüksek olmamakla birlikte, model ve markalara göre çeşitlilik gösteriyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli battaniye çeşitlerini sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ev tekstilinde seçici davranmak, bebeklerin hem hassas cildini hem de hem de solunum sistemini tehdit edebilecek mikroplardan onu uzak tutmak için çok mühimdir. Bu nedenle, özellikle kundak gibi bebeğin sık zaman geçirdiği ürünlerde kaliteden taviz vermeden seçimler yapmak en sağlıklısıdır.  

Bebek Kundak Çeşitleri

Bebek kundak içerisinde zamanının büyük bölümünü geçirirken solunumunu zorlaştıracak ve belli organizmalara davetiye çıkaracak malzemelerden kalitesiz bir şekilde üretilmiş ürünleri kullanmak gerçek bir hata olarak adlandırılabilir. Hastalıklara davetiye çıkarmamak için bu tür ürünlerin iyi seçilmesi gerekir. Hazır kundak ürünleri hem sağlık hem de konfor açısından tüm ihtiyaçları karşılayacak noktaya çoktan geldi. Bu nedenle artık, bu modeller çok daha fazla tercih ediliyor.

Keza bebek alt açma işlemi sırasında yatırıldığı minder ya da bez üzerinde de rahat edebilmeli, tüyleri ve tozları üzerinde tutan bir alt açma minderi üzerinde bu işlem gerçekleştirilmemelidir. Hem cildinin hem de solunum sisteminin sağlıklı bir şekilde gelişebilmesi için buna ihtiyaç duymasından daha doğal bir şey yoktur.

Uygun Fiyatlarla Alt Açma Minderi Modelleri

Bebeklerin çok sık kalabalığa karışmadığı dönemlere denk gelen takı takma sürecinde kullanılan yastık bile bebeği etkileyebilir. Toza ve tüye karşı dayanıklı olmayan bebek takı yastığı modelleri tercih edilmemeli, bunlar yerine daha güvenilir ve işlevli yastıklar takı merasimi için kullanılmalıdır. Böylece bebeğin solunum yoluyla virüslere ve toza maruz kalma olasılığı en aza indirilir.

Kundak battaniye de hayatımızda uzun süredir var olan ve önemli bir ihtiyaç. Bebeklerin hem rahat edebileceği, hem sıcak kalabileceği, hem de kendini güvende hissedebileceği ürünlerden biri olan bu battaniyeler, anne ve babalar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Uyku sırasında bebeğin rahatsız olmasını engelleyen ve tasarımı nedeniyle de oldukça rahat olan bu battaniyeler, bebeğinizin çok uzun süre arkadaşı olmakla kalmayacak, diğer kundak modelleri içinde aradan sıyrılarak toz ve tüyleri üstünde tutmamasıyla da sağlıklı bir gelişimin ilk aşamalarından birisi olacak. Tozdan arındırılmış ve güvenli bir ortamda büyüyen bebeklerin hasta olma ihtimaller oldukça düşük.

Bebek battaniye modelleri ve bebek kundak modelleri hobidünya.com’da, uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×