SÜSLENEBİLİR MALZEMELER

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kaliteli, antibakteriyel pamuk kumaştan üretilmiştir. %100 pamuktur. 1 no: 0-3 ay için - 2 no: 3-6 ay için - 3 no: 6-9 ay için uygundur. 1 adet tulum, 1 adet şapka ve 2 adet eldivenden oluşmaktadır.  Krem, mavi ve pembe renkleri me..
23.00TL 34.22TL
4 yorum yapılmış.
Yumuşak polar havlu kumaşından imal edilmiş lohusa terliği. Taban kısmı kalın pamuktur. Ergonomik ve rahat bir kullanım sağlar. İster sade olarak kullanın isterseniz sitemizdeki ürünlerle süsleyin. Pembe, mavi, beyaz ve krem renkleri bu..
15.00TL 20.06TL
Yaklaşık 80 cm eninde, 95 cm uzunluğundadır. Kaliteli kumaştan imal edilmiştir. Mavi, pembe ve krem renkleri bulunmaktadır. ..
33.00TL 44.46TL
Otomatik tesbih çekme sayacı. Kristal taşlarımızla bu ürünü süsleyebilir ve sevdiklerinize harika bir hediye olarak sunabilirsiniz. ..
1.77TL
Taban kısmı gümüş renk kaplamalı parlak metal, üst kısmı kalın boyalı camdır. Küçük boy 8 cm, büyük boy 12 cm yüksekliğindedir. ..
7.08TL
Açık hali yaklaşık 80 cm eninde, 95 cm uzunluğundadır. Kaliteli antibakteriyel kumaştan imal edilmiştir. Alt kısmı fermuarlı, baş kısmı çıtçıtlıdır. Mavi, pembe ve krem renkleri bulunmaktadır. ..
50.00TL
Küçük boy: 24 cm dış çap - 13 cm iç çap Büyük boy: 28 cm dış çap  - 16 cm iç çap Geçerli fiyat 1 adet içindir. İstediğiniz boyu seçip miktar kısmına adet girip satın alabilirsiniz. ..
7.00TL 7.50TL
40 cc kapaklı cam kavanoz. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsin..
0.95TL
Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Kavanoz yaklaşık 40 cc olup kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
5.31TL
8 yorum yapılmış.
Yaklaşık 25 cc'dir Bebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.80TL 0.83TL
Tamamı metalden yapılma dayanıklı , sade ve şık makas. Yaklaşık 15 cm'dir. Bu ürünü kristal taşlarla süsleyip nişan, söz ve düğün gibi etkinliklerde kullanabilirsiniz. ..
16.00TL
Metalden yapılmış tel, saç tacı. İster hazır şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz sitemizdeki malzemelerle süsleyip kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. Beyaz ve..
1.00TL
Kadife kumaş ile kaplı, içi lavanta ve elyaf dolu kese. Pembe, mavi ve mor renkleri bulunmaktadır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
İster bu şekilde kullanın isterseniz de sitemizdeki ürünlerle süsleyip kullanın. Büyük boy dış çapı 22 cm, iç kutu çapı 12 cm dir. Küçük boy dış çapı 15 cm, iç kutu çapı 10 cm dir. ..
35.40TL
Kararmaz metalden yapılmış 2 kişilik kahve fincan takım seti. 2 adet fincan, 1 adet lokumluk ve 1 adet tepsi bulunmaktadır. Uzun süre kullanmak için bulaşık makinesinde yıkamayınız, ıslak ve nemli bırakmayınız. ..
75.00TL
Şeffaf plastik kalp kutu içerisinde kokulu tesbih. Pembe ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
1.90TL
Yaklaşık 60 cc'dir Bebek ve nikah şekeri yapımında, kolonya süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.95TL
Yaklaşık 60 cc'dir Bebek, nikah şekeri ve davetiye yapımında ya da dekoratif süs şişesi olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.00TL
Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Kavanoz yaklaşık 40 cc olup kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
4.96TL
Metalden yapılmış yuvarlak taç teli. Çiçeklerle süsleyip çok güzel taçlar tasarlayabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. Beyaz, kırmızı ve siyah renkleri mevcuttur. ..
1.00TL
Kaliteli plastikten yapılmış saç tacı. İster hazır şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz sitemizdeki malzemelerle süsleyip kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
4 yorum yapılmış.
Yaklaşık 30 cm çapındadır. Yüzük tepsisi, kapı süsü yapımında ya da ayna olarak kullanabilirsiniz. 5 mm kalınlığında camdan kesilmiştir. ..
18.00TL
Yaklaşık 30 cm çapındadır. Yüzük tepsisi ya da kapı süsü yapımında kullanabilirsiniz. 5 mm kalınlığında, parlak pleksiden kesilmiştir. ..
36.00TL
30 cm boyutundadır. Yüzük tepsisi, kapı süsü yapımında ya da ayna olarak kullanabilirsiniz. 5 mm kalınlığında camdan kesilmiştir. ..
18.00TL
Kolonya, koku, lavanta şişesi vs. için kullanabileceğiz çevirmeli kapaklı cam şişe. 125 cc'dir. ..
2.75TL 3.19TL
Kolonya, koku, lavanta şişesi vs. için kullanabileceğiniz çevirmeli kapaklı cam şişe. ..
4.72TL
Yaklaşık 40 cm * 25 cm boyutlarındadır. Yüzük tepsisi, kapı süsü yapımında ya da ayna olarak kullanabilirsiniz. 5 mm kalınlığında camdan kesilmiştir. ..
20.00TL
İç kısmı 18 cm * 22 cm ölçülerindedir. Polyester alçıdan yapılmıştır. Kapı süsü ve fotoğraf çerçevesi yapımında kullanabilirsiniz. ..
28.00TL
Kolonya, koku, lavanta şişesi vs. için kullanabileceğiniz çevirmeli kapaklı cam şişe. ..
3.20TL
Kolonya, koku, lavanta şişesi vs. için kullanabileceğiniz çevirmeli kapaklı cam şişe. ..
3.30TL
4,5 cm eninde, 5 cm uzunluğunda ve 2,5 cm yüksekliğinde mini boy Kuran-ı Kerim. Kadife kumaş ile kaplanmış sert kapaklıdır. Pembe, mavi ve krem renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi..
4.70TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×