PASTA MUMLARI

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Doğum günü pastalarında ve yemek masalarında süs olarak kullanılmaya ve aydınlatmaya  yarar. ..
3.50TL
Mumları yaktığınızda kendiliğinden açılmaya başlayan ve doğum günü müziği çalan mum. Yaklaşık 5 dk yanma süresi vardır. ..
5.99TL
Özel günlerinizde kullanabileceğiniz "i love you" mum seti.  Pastaya tutturmak için kürdan ayağı mevcuttur. ..
5.31TL
Doğum günü ve .çeşitli organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz, 8 cm * 5 cm boyutunda "baby" yazılı pasta mumu. Mavi ve pembe renkleri bulunmaktadır. Pastaya tutturmak için kürdan ayağı mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar k..
4.72TL
Mavi ve pembe renkleri bulunmaktadır. Pastaya tutturmak için plastik ayağı mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Doğum günü ve .çeşitli organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz, bebek figür mum seti. Erkek için mavi, kız için pembe renkleri bulunmaktadır. Pastaya tutturmak için kürdan ayakları mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar k..
5.90TL
Mavi ve pembe renkleri bulunmaktadır. Pastaya tutturmak için plastik ayağı mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girip sipariş verebilirsiniz. ..
3.54TL
Doğum günü ve .çeşitli organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz,cupcake pasta mum seti. Pastaya tutturmak için kürdan ayağı mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet mum) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip ..
5.90TL
1 pakette 3 cm çapında, 2 cm yüksekliğinde 12 adet renkli gül şeklinde mum bulunmaktadır. Belirtilen fiyat paket fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip sipariş verebilirsiniz ..
8.26TL
Doğum günü organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz, " iyiki doğdun" yazılı pasta mumu. Pastaya tutturmak için kürdan ayağı mevcuttur. Belirtilen fiyat paket fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip sipariş verebil..
5.90TL
Yaklaşık 13 cm uzunluğunda 4 adet kalpli pasta mumu. Belirtilen fiyat 1 paket(4 adet mum) içindir. Kaç paket almak istiyorsanız miktar kısmına girip satın alabilirsiniz. ..
5.90TL
Tutma yeri hariç 12 cm uzunluğunda, 1,5 cm kalınlığındadır. Pastaya geçirmek için plastik ayağı mevcuttur. Elde de kullanılabilir. Yaklaşık 30~40 saniye boyunca yanar. Koku ve duman yapmaz. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Kaç adet a..
2.00TL
Doğum günü organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz, "happy birthday" yazılı pasta mumu. Pastaya tutturmak için kürdan ayağı mevcuttur. Belirtilen fiyat paket fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip sipariş verebi..
5.90TL
Doğum günü ve .çeşitli organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz, 13 cm boyunda simli mum. Pastaya tutmak için ayağı mevcuttur. Bir pakette 6 adet mum bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (6 adet) içindir. Miktar kısmına kaç paket alm..
9.00TL
Doğum günü ve .çeşitli davetlerinizde kullanabileceğiniz, lolipop şeklinde pasta mumu. Mavi ve pembe renkleri bulunmaktadır. Pastaya tutturmak için  plastik ayağı mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 paket (3 adet mum) fiyatıdır. Miktar kısm..
4.72TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×