Diğer Pasta Malzemeleri

Doğum günü gibi özel günlerde pasta sipariş etmek hem pahalı, hem de çoğu zaman hepimizi hayal kırıklığına uğratan bir tercihtir. Fiyatları da sipariş ettiğiniz pastanın süslemesiyle orantılı olarak artar. Bunun nedeni, gıda kalemi gibi teknik ürünlerin yalnızca pastanelerde bulunduğunun düşünülmesidir.

Ancak günümüzde artık pasta yapabilmek büyük pastanelerin mutfaklarından çıkıp evlerimizin mutfaklarına kadar kolaylıkla girmeyi başardı ... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Yağ geçirmez kek kağıt bardaklarla sunumlarınıza şıklık katabilirsiniz.Bir pakette 25 adet kap bulunmaktadır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
7.08TL
Paket içerisindeki her bir renk 200 gram dır. Pakette toplamda 1 kg şeker hamuru vardır. Hamurlarımızı pastalarınızın üzerinde kullanarak sunumlarınıza güzellik katabilirsiniz. üstelik yenebilir özelliği ile de gönül rahatlığı ile tüke..
25.96TL
Ürütünümüzün ham maddesi silikondur.Mikrodalga Firin Ve Buzdolabinda Kullanima Uygundur. Bulaşık Makinesinde Yikanabilir. Ateşle Direkt Olarak Temas Ettirmekten Kaçininiz.Keskin Bir Objenin Üzerine Koymayiniz Ve Ürünlerin İçinde Keskin..
14.16TL
Şeker hamuru üzerine istediğiniz deseni vermek artık çok daha kolay ve pratik. Tek yapmanız gereken 1,5 - 2 cm kalınlığında  açtığınız hamurun üzerine bastırarak merdaneyi çevirmek. ..
12.98TL
Şeker hamuru üzerine istediğiniz deseni vermek artık çok daha kolay ve pratik. Tek yapmanız gereken 1,5 - 2 cm kalınlığında  açtığınız hamurun üzerine bastırarak merdaneyi çevirmek. ..
12.51TL
Çift uçlu gıda kalemi %100 yenilebilir üründür. Çabuk kuruyan bir formüle sahiptir.Uçlardan bir tarafı 0.25 mm diğer tarafı ise 2.5 mm kalınlığındadır.Pasta Kurabiye Ve Çikolatalarınızın Üstüne Yazabileceğiniz 12 Farklı Renkte FoodPen ( Gıda ..
9.44TL
Pasta Süslemelerinizde kullanabileceğiniz çikolatalı boncuklar.45 Gr. paketler halinde satılmaktadır ..
10.00TL
Pasta süslemeleriniz de kullanabileceğiniz boncuk çikolata. 45 Gr. paketler halinde satılmaktadır ..
10.00TL
Yenilebilir dikdörtgen şekilli gofret yazı plakası. Çeşitli yazı ve süslemeler yapabilirsiniz.Geçerli fiyat 25 adet içindir. ..
17.70TL
Şeker hamuru üzerine istediğiniz deseni vermek artık çok daha kolay ve pratik. Tek yapmanız gereken 1,5 - 2 cm kalınlığında  açtığınız hamurun üzerine bastırarak merdaneyi çevirmek.  ..
12.51TL
Pasta süslemeleriniz de kullanabileceğiniz kalp şekilli çikolata. 45 Gr. paketler halinde satılmaktadır ..
8.26TL
Yenilebilir kalp şekilli gofret yazı plakası. Çeşitli yazı ve süslemeler yapabilirsiniz.Geçerli fiyat 25 adet içindir. ..
17.70TL
Şeker hamuru üzerine istediğiniz deseni vermek artık çok daha kolay ve pratik. Tek yapmanız gereken 1,5 - 2 cm kalınlığında  açtığınız hamurun üzerine bastırarak merdaneyi çevirmek. Uzunluk : 25 cm dir ..
14.16TL
Küçük  harf ve rakamların bulunduğu kaşemizi paket içerisinde bulunan şablona dizerek kurabiye şeker hamuru ya da isim yazmak istediğiniz ürünlerinize bastırarak uygulayabilirsiniz. Ürünümüz 5ml * 5ml ölçüsündedir. Plastikden üreti..
8.85TL
Şeker hamurları ve marzipan figürleri yapımında kullanılan 8 parçalı profesyonel bir settir. Hassas detayların yapımında kullanabileceğiniz çift taraflı uçlardan oluşur. Biçim vermede çok önemli bir işleve sahiptir.Orjinal ..
15.00TL
25 cm çapında, 15 cm yüksekliğindedir.Pasta, kek ve cupcake sunumlarınız için kullanabilirsiniz.Ürün demonte olarak kutuda gönderilmektedir. Çok kolay bir şekilde montajını yapabilirsiniz. ..
51.00TL
Şeker hamurlarınızı rahatça açabileceğiniğz ve üzerindeki ölçülerle istediğiniz ebatta ürün elde edeceğiniz bir üründür.  İlk kullanımdan önce sıcak su ile yıkayınız. Uygulama yapmadan once katı yağ ile hafifçe yağlayınız.• Kalıpl..
44.84TL
Pasta ve kurabiye süslemelerinizde, şeker hamurundan kolayca kurdele, desenli şerit ve düz kesilmiş parçalar çıkarmanızı sağlayan profesyonel şekillendirici en sevdiğiniz yardımcınız olacak. Değiştirilebilen parçaları sayesinde, şeker hamurunu kesmed..
35.40TL
Paket içerisindeki her bir renk 200 gram dır. Pakette toplamda 1 kg şeker hamuru vardır. Hamurlarımızı pastalarınızın üzerinde kullanarak sunumlarınıza güzellik katabilirsiniz. üstelik yenebilir özelliği ile de gönül rahatlığı ile tüke..
6.50TL
Pastalar için şeker hamurunu açmakta kullanılır. .Şeker hamurunun yapışmadan açılmasını sağlar. 35cm uzunluğunda 5cm genişliğindedir. ..
18.88TL
​Pastalar için şeker hamurunu açmakta kullanılır. Şeker hamurunun yapışmadan açılmasını sağlar.  25cm uzunluğunda 3cm genişliğindedir. ..
16.52TL
Pastalarınızı güzelleştirmek ve pasta üzerine yazılar yazmak ya da figürler yapmak artık çok kolay.  Üstelik kullanımı bir kalem kadar rahat ve pratiktir. Önce kaleminizi bir şırınga gibi doldurun.Daha sonra yazacağınız pastanın üzerinde ik..
8.26TL
Krem şantilerde, kremalarda, şekerlemelerde, jellerde, kurabiyelerde ve gıda kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır.50 ml plastik şişede sıvı halde gıda boyasıdır. ..
8.00TL
Pasta, çikolata, bisküvi ve şeker gibi ürünlerinizi süslemede kullanabileceğiniz sprey gıda boyası.Doğrudan veya şablon kulanarak şekilde verilebilir.Direk güneş ışığından ve 40° C üstündeki sıcaklıklardan korunmalıdır. İtici gazlar,..
59.00TL
3 katlı strafor malzemeden yapılmış pasta şeklindeki bu şık standa hazırlamış olduğunuz çubuk, bebek şekerlerini ya da çubuklu kurabiyeleri batırarak hoş sunumlar yapabilirsiniz. ..
20.00TL
Yüksek ısıya dayanabilen, sağlıklı alüminyum malzemeden üretilmiş jöleli kek kalıbı.2 boyu mevcuttur. Küçük boy: 18 cm, Büyük boy:26 cm çapındadır. ..
20.06TL
Yüksek ısıya dayanıklı alüminyum malzemeden yapılmış, alt kısmı çıkabilen kek kalıbı.2 boyu mevcuttur. Küçük boy: 18 cm, Büyük boy: 26 cm çapındadır.Derinliği yaklaşık 2,5 cm'dir.Kekinizi pişirdikten sonra alt kısmı çıkabildiği için kolay..
20.06TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×