Menü
SEPET

Kına Sepeti ve Tepsileri

Kına Sepeti ve Tepsileri

Kına gecesinin tıpkı hayal ettiğiniz gibi geçmesi için ihtiyacınız olan malzemeleri sizlere tek bir platformda sunuyoruz. Tamamen kına gecesi konseptine uygun olarak hazırlanan bu ürün çeşitleri ihtiyacınız olan malzemeleri eksiksiz bir şekilde temin etmenizi sağlayacak. Tüller, boncuklar ya da varak işlemeler ile dizayn edilen, göz alıcı bir şıklık sunan kına sepeti çeşitleri öncelikli olarak göz atmanız gereken tasarımlar arasında yer alıyor.

Elbette kırmızı renkte malzemeler ile süslenen kına sepeti çeşitleri kına gecesine katılan yakınlarınıza kına ya da hediyelikler dağıtmanız için en pratik ürün olabiliyor. Kına sepetleri arasında kırmızı renkten daha farklı bir tona yönelmek isteyenler için dizayn edilen farklı renk seçeneklerini de bulabilirsiniz. Gümüş simlerle süslenerek ışıltılı bir görünüm kazanan  ve kına gecenize de bambaşka bir şıklık kazandıracak olan tasarımları hemen inceleyin!

Göz Alıcı Güzellikte Kına Sepeti ve Kına Tepsisi Modelleri

Osmanlı döneminde kullanılan figürlerle işlenerek bambaşka bir şıklık ve güzellik kazanan kına tepsisi ve sepet modellerini uzaklarda aramanıza gerek kalmadı. Sitemizde otantik bir güzellik sergileyen bu tasarımları da en uygun fiyatlarla satın alma şansına sahipsiniz. En kaliteli malzemelerle hazırlanan ve ideal genişlikte olan tasarım seçenekleri en çok beğenilen ürün modelleri oluyor.

Gösterişli bir kına tepsisi isteyenler ise danteller ve pullarla süslenen tasarım seçeneklerine görebilir. Bu tepsiler kız isteme törenlerinde ya da söz kesme törenlerinde de şık bir tepsi ihtiyacını karşılamak için devreye girebiliyor. Özenle süslenen ve kusursuz bir görünüm sergileyen tasarımlar anı olarak yıllarca saklayabileceğiniz objelere dönüşebiliyor. Sizlere sunduğumuz tasarımlar arasında kadife kumaşla kaplı olan kına tepsisi modelleri de yer alıyor. Kadifenin parlak görünümüyle  estetik açıdan çok daha şık bir görünüm kazanan  bu tasarımları da dilerseniz set halinde temin edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Kına Setleri Burada!

Bir adet sepet ve bir adet tepsiden oluşan kına seti çeşitleri  birbiriyle uyumlu bir görünüm sergilediği için büyük beğeni topluyor. Kına gecenizde çerez ya da şeker gibi farklı malzemeleri dağıtmak için de  kullanabileceğiniz sepetler aynı stilde dizayn edilmiş olan tepsi modelleri ile buluşuyor. Ortaya göz kamaştıran bir şıklık çıkıyor. Sipariş vermeden önce mutlaka set halinde kullanıma sunduğumuz bu ürün modellerine de göz atın.

Sizlere tüm yıl boyunca en uygun kına sepeti ve tepsisi fiyatları avantajını sunuyoruz. Cazip fiyatlarla birlikte yüz güldüren ödeme kolaylıklarından faydalanabilir ve minimum düzeyde bütçeyle tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde sitemizden karşılayabilirsiniz.