Menü
SEPET

Kına ve Hediyelik Kınalar

Hediyelik Kına Çeşitleri

Düğün, nişan, kına gecesi gibi özel günlerde kına ihtiyacınızı sitemizden karşılayabilir ve onlarca farklı çeşit arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığımız bu koleksiyonda en şık ve en güzel hediyelik kınaları inceleyebilir, beğendiğiniz tasarımlar için ihtiyacımız olan miktarda sipariş verebilirsiniz. Tamamı özel olarak dizayn edilen bu tasarımlar arasında düğün ya da nişan konseptine uygun olanları da bulabilirsiniz.

Hediyelik kına çeşitleri arasında gelin ve damat şeklinde dizayn edilen kutulu modeller de yer alıyor. Düğünlerde davetlilere dağıtmak için tercih edebileceğiniz bu tasarımlar düğün konseptine uygun olan kutuları ile beğeni topluyor. Aynı zamanda gelinlik ya da çanta şeklinde hazırlanan kutu kına çeşitleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Düğünler için tercihinizi rahatlıkla bu tasarımlardan yana da kullanabilirsiniz.

Süslemeli Hediyelik Kına Çeşitlerinde Geniş Seçenek Yelpazesi

Keçe kaftan süslemeli ve magnetli olarak dizayn edilen hediyelik kına çeşitleri genellikle kına gecesi için tercih ediliyor. Kına gecesine katılanlara  hediye etmek için hazırlanan bu ürünlere alternatif olarak kadife keseli modelleri de  tercih edebilirsiniz. Kadife keseli hediyelik kınalarda sizlere geniş bir renk skalası sunuyoruz. Beğendiğiniz renkler için sitemizden hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Gül süslemeli ve tüllü kına hediyelikleri ya da yonca şeklinde dizayn edilen kınalar mutlaka incelemeniz gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Parlak kelebek kutulu kınaları da tercih edebilir ve yıl boyunca uyguladığımız makul fiyatlardan siz de faydalanabilirsiniz. Üzerinde “kınamıza hoş geldiniz” yazan  tasarımlar kına gecesi için tercih edilebilecek bir diğer alternatif olarak karşınıza çıkıyor.  El aynası şeklinde hazırlanan kına hediyelikleri de göz atmanız gereken bir diğer tasarımdır.

Dilerseniz kına paketleri yerine ekonomik poşetli kına modellerini de tercih edebilirsiniz. Şeffaf poşetler içerisinde dizayn edilen bu ürünler 100 adetlik paketler halinde kullanıma sunuluyor. Simli kutulu tasarımlar koleksiyonumuz içerisinde en çok ilgi gören hediyelik kınalardan biri oluyor. Gösterişli bir görünüm sergileyen simli kutu kına çeşitleri de onlarca farklı renk seçeneği eşliğinde incelenebilir. Bu ürün grubu içerisinde üzerinde kalp şeklinde süs bulunan modelleri de görebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Hediyelik Kına ve Hint Kınası Çeşitleri Burada!

Sitemizde Hint kınası çeşitleri de yer alıyor. Geçici dövme işlemlerinde de kullanılan bu ürünler klasik kınalara nazaran ciltte daha koyu bir renk oluşmasını sağlıyor. Vücudunuzun herhangi bir yerine çeşitli desenler çizmek için hint kınası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Siparişinizi tamamlamadan önce sepetinize mutlaka bu ürünlerden de ekleyin. Bu sayede uygun fiyat avantajından siz de faydalanmış olacaksınız.

Tüm yıl boyunca  sizlere en uygun kına fiyatları fırsatından faydalanma şansını sunuyoruz. Özellikle hediyelik kutulu kına çeşitlerine ihtiyacınız olduğunda rotanızı hemen sitemize çevirebilir ve tasarımlara göz atarak beğendiğiniz bir model için sipariş verebilirsiniz. Bütçe dostu ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo fırsatlarını sakın kaçırmayın!