100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

İğne Oyası Pulları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: Yabalı
Yaklaşık 1 cm çapında, plastik iğne oyası halkası. 100 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (100 adet) halka fiyatıdır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL
Marka: Yabalı
Yaklaşık 1.5 cm çapında, plastik iğne oyası halkası. 100 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (100 adet) halka fiyatıdır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan yaklaşık 1 cm boyunda, içi boş damla şeklinde metal pirinç iğne oyası pul. 100 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (100 gram - yaklaşık 500 adet) pul içindir. Kaç..
20.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan yaklaşık 1 cm boyunda, istiridye şeklinde metal pirinç iğne oyası pul. 100 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (100 gram - yaklaşık 500 adet) pul içindir. Kaç pak..
20.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan yaklaşık 1 cm boyunda ay şeklinde metal pirinç iğne oyası pul. 100 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (100 gram - yaklaşık 500 adet) pul içindir. Kaç paket almak..
20.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan yaklaşık 1 cm çapında metal pirinç halka iğne oyası pul. 100 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (100 gram - yaklaşık 500 adet) pul içindir. Kaç paket almak ister..
20.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan, yaklaşık 10 mm boyutunda, plastik delikli, oyalık bombeli pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 10 mm çapında, plastik, janjanlı, delikli oyalık çarkıfelek pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktad..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 10 mm çapında, plastik, delikli oyalık huni pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan, yaklaşık 10 mm boyutunda, plastik, delikli, oyalık yuvarlak pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Altın ve gümüş renk seçeneği bulun..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 12 mm boyunda, plastik, delikli oyalık minik midye pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 12 mm çapında, plastik, parlak, delikli oyalık yonca pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 14 mm boyunda, plastik, delikli oyalık yıldız pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Gümüş ve kırmızı renkleri bulunmaktadır. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 16 mm çapında, plastik, kenardan delikli oyalık pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan, yaklaşık 2 cm boyutunda, plastik, delikli, janjanlı, oyalık papatya pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Kaç paket almak isterseniz..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 2 cm çapında, plastik, delikli oyalık pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 2 cm çapında, plastik, janjanlı, delikli oyalık çarkıfelek pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan, yaklaşık 3 mm boyutunda, plastik, delikli, oyalık bombeli pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Kaç paket almak isterseniz miktar kı..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 3 mm çapında, plastik, delikli oyalık pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın ala..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan, yaklaşık 4 cm çapında, plastik, delikli, janjanlı, oyalık büyük yuvarlak pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Kaç paket almak ister..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan, yaklaşık 4 mm boyutunda, plastik, delikli, oyalık çukur pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır...
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 4 mm çapında, plastik, janjanlı, delikli iğne oya pulu. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 5 mm çapında, plastik, delikli oyalık alman pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Altın ve gümüş renk seçeneği bulunmaktadır. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 5 mm çapında, plastik, delikli oyalık huni pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 5 mm çapında, plastik, janjanlı, delikli oyalık papatya pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Altın ve gümüş renk seçeneği bulunmakta..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 6 mm çapında, plastik, delikli oyalık pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 6 mm boyunda, plastik, delikli oyalık minik yıldız pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Altın, gümüş ve kırmızı renkleri bulunmaktad..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan, yaklaşık 6 mm boyutunda, plastik delikli, oyalık janjanlı çukur pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Kaç paket almak isterseniz mik..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 7 X 7 mm , plastik, delikli oyalık kare pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın a..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 7 mm boyutlarında, gümüş renk, plastik, delikli oyalık kare pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. ..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan 7 mm çapında, plastik, delikli oyalık papatya pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp s..
5.00TL
İğne oyası ya da takı, aksesuar yapımında kullanılan, yaklaşık 8 mm boyutunda, plastik, delikli, oyalık bombeli pul. 25 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (25 gram) pul içindir. ..
5.00TL

İğne Oyası Pulları

Birbirinden güzel iğne oyası tasarımları hazırlamanız için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri sitemizden temin edebilirsiniz. Sizler için en güzel iğne oyası pul çeşitlerini özenle seçtik ve bu sayfada beğeniye sunuyoruz. Onlarca farklı tasarım seçeneğine keyifle göz atabilir ve kullanmak istediklerinizi tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Tamamı kaliteli malzemelerle hazırlanan iğne oyası pul çeşitlerine şimdi göz atmaya başlayın.

Yuvarlak ve sade bir görünüme sahip olan, sadelikten doğan şekli ve net bir şekilde yansıtan yuvarlak pul çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Her türlü iğne oyası modelini anında uyum sağlayabilecek olan bu tasarımları geniş bir renk seçeneği yelpazesi eşliğinde sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda simli olarak dizayn edilmiş olan ve ışıltılı görünümü ile dikkat çeken tasarımlar da alternatifleriniz arasında mevcut.

Dilerseniz tercihinizi bombeli pul modellerinden yana kullanabilirsiniz. Hafif bombeli bir görünüme sahip olduğu için daha parlak bir duruş sergileyen bu tasarımlar pratik bir şekilde iğne oyasına eklenebiliyor. Aynı zamanda çiçek figürü şeklinde dizayn edilen modeller de son dönemin en çok tercih edilen tasarım seçenekleri arasında yer alıyor.

En Güzel İğne Oyası Pullarını Hemen İnceleyin!

Kare şeklinde hazırlanan oyalık pul çeşitlerini de incelemenizi tavsiye ederiz. Bu tasarımların tamamını iğne oyalarının yanı sıra hazırladığınız aksesuar modellerinde de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kalp şeklinde dizayn edilen tasarımlar da hobi malzemesi olarak en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Her türlü aksesuarı ışıltı ve şıklık kazandıracak olan modeller cihazı fiyatlarıyla da beğeni topluyor.

Ay, yıldız, mekik, lale, balık ve onlarca farklı figürü hemen incelemeye başlayın. Bu arada sitemizde iğne oyası halka ve eşarp pulu çeşitleri sadece metalik bir görünüm sunan tasarımlardan oluşuyor. Tercihinizi renkli olarak dizayn edilen modellerden yana kullanabilirsiniz. Uygun fiyatları sakın kaçırmayın!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×