Menü
SEPET

Pleksi Aynadan Figürler

Pleksi Aynadan Figürler

Mat, parlak ya da saydam olarak üretilen, kolay kesilebiliyor olmasıyla hobi çalışmalarının vazgeçilmez materyallerinden biri haline gelen pleksi ayna figürleri çalışmalarınıza son dokunuşları kazandırmanız için harika bir akrilik malzeme! İşlemesi son derece kolay olduğundan seçtiğiniz figür çeşitlerine dilediğiniz görünümü de kazandırabilir ve üzerinde küçük değişiklikler yapabilirsiniz.

Tasarımlarınıza ışıltılı ve şık bir son dokunuş için de çeşitli figürler ve harfler şeklinde kesilmiş olan pleksi ayna çeşitleri ideal bir seçeneğe dönüşüyor. Cam ile kıyaslandığında çok daha dayanıklı bir yapıya sahip olan pleksi aynaların en önemli özelliği hafif darbelere karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyebiliyor olmasıdır. Dolayısıyla dekoratif süsleme çalışmaları yaparken çok daha rahat hareket edebilir, ekstra bir itina göstermeden tasarımlarınıza bu şıklığı kazandırabilirsiniz.

%92 oranında ışık geçirgenliğine sahip ve camdan 6 kat daha dayanıklı olan bu akrilik malzemenin kenarları cam gibi keskin olmadığı için daha geniş bir kullanım alanı sunabiliyor. Nikah şekerlerinden davetiyelere, kişiye özel çikolata tasarımlarından parti süsü malzemelerine kadar son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan pleksi kral tacı, yıldız ve kelebek gibi figürler hobi olarak ilgilendiğiniz alanda daha yaratıcı çalışmalar yapmanıza yardımcı olabilir.

Pleksi Harf, Rakam ve Yazı Çeşitleri Uygun Fiyatlarla

Artık duvar dekorasyonunda da yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanan pleksi aynalardan harfler ve rakamlar da dizayn edilebiliyor. Bu akrilik malzeme ile yazı yazmak istediğinizde sitemizde yer alan pleksi harf çeşitlerine yönelebilirsiniz. Sizlerle buluşturduğumuz klasik ya da el yazısı kullanarak dizayn edilmiş olan harf çeşitleri arasından dilediğiniz harfi seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Kullanmanız gereken harfleri tek tek seçerek sepetinize ekleyebilir ve siparişinizi iletebilirsiniz.

Arka bölümü düz olarak hazırlanmış olan harfleri, herhangi bir zemine pleksi yazı yazmak istediğinizde silikon ya da akrilik malzemeye uygun bir yapıştırıcı malzeme kullanılarak yapıştırabilirsiniz.  Bu sayede istediğiniz her ifadeyi pleksi ayna şıklığı ile buluşturmuş olacaksınız. Sevimli ayıcık, bıyık, dudak, kuru kafa gibi alternatif figürlere de göz atabilirsiniz.

Aynı zamanda yuvarlak pleksi de yüzük tepsisinden kapı süsüne kadar pek çok farklı çalışma yapabilmeniz için ideal bir materyal oluyor. Sizlere bu ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Seçenekleriniz almadan alışverişe başlayın!