Menü
SEPET

Keçeden Figürler

Keçeden Figürler

Pek çok tasarımın vazgeçilmez süsleme materyallerinden biri olan keçe hobi olarak ilgilendiğiniz çalışmalarınıza da renk atmak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz malzemelerden biri! Onlarca farklı figür şeklinde kesilerek kullanıma hazır bir şekilde sizlerle buluşturduğumuz keçeden süsler koleksiyonumuz içerisinde geniş bir renk skalası sizi karşılayacak. Aradığınız renklerde ya da aradığınız figürlerde dizayn edilmiş olan süs çeşitlerini hemen incelemeye başlayın.

Özellikle bebek ve çocuk kıyafetlerini süslemek için sıklıkla tercih edilen keçeden süsler yumuşak olması ve cildi rahatsız etmemesi ile ön plana çıkıyor. Dikilerek ya da yapıştırılarak kullanılabilen bu süsler arasında bebek kıyafetleri ve bebek malzemeleri için özel olarak hazırlanan figür seçeneklerini de görebilirsiniz. Pembe ve mavi renkleri yoğun bir şekilde kullanıldığı bu figürler arasında sevimli hayvanlar şeklinde kesilmiş olanlar da yer alıyor.

Şık Tasarımlarla Keçeden Harf, Araba ve Yıldız Figürleri

Yeni bebek sahibi olanların bebek odası süslemelerinde ya da baby shower partilerinde kullanabilecekleri “hoş geldin bebeğim” gibi ifadelerin yazılı olduğu keçe süsleri de sizlere sunmayı ihmal etmedik. Aynı zamanda kapı askısı olarak kullanıma uygun olan model seçeneklerine de göz atabilirsiniz.  Aradığınız keçeden taç, araba ve yıldız gibi figürlerse, sitemizde alternatifleri ile birlikte bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Keçe Süs Çeşitlerinde Zengin Seçenek Yelpazesi Burada!

Sizlere oldukça zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor, hayal ettiğiniz tasarımı en şık keçe süslerle buluşturmanızı sağlıyoruz. En şirin ve en güzel keçe figür çeşitlerini  uzaklarda aramanıza hiç gerek kalmadı. Mağazalar arasında mekik dokumak yerine sitemizden pratik bir şekilde ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Papatyalar, emojiler, sevimli pandalar, papyonlar, mantarlar kısacası dilediğiniz her figürü tek tıkla bulmanın keyfini hemen siz de yaşayın. Ayrıca keçe harf ihtiyacınızı da en kolay şekilde karşılamanız için sizlere bu ürün modellerini de sunuyoruz.

Son yıllarda keçe magnet yapımında da sıklıkla kullanılmaya başlandı. Magnet tasarımlarına renk katacak olan süs çeşitlerini de alternatifleriniz arasına ekledik. Model seçeneklerine göz atarak beğendiğiniz figürleri sepetinize ekleyin ve uygun fiyat avantajından da faydalanarak kazançlı bir alışveriş yapın. Sizleri bu benzersiz koleksiyonla baş başa bırakıyoruz!