100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Keçeden Figürler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 3 cm boyundadır. 1 pakette her harften 1 adet, sesli harflerden ise (A,E,İ,Ö,Ü) 2 adet bulunur. (Toplam 37 harf bulunmaktadır) Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilir..
5.00TL
3 mm keçeden imal edilmiştir. 9 cm yüksekliğinde, 6 cm enindedir. Arka kısmı mıknatıslıdır. Magnet olarak kullanabilirsiniz Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet satın almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL
Mavi ve pembe renk seçenekleri bulunmaktadır. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seç..
0.75TL
3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Belirtilen fiyat 1 adet rakam içindir. İstediğiniz rengi ve rakamı seçip, miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. Yapıştırıcı ya da silikon i..
0.50TL
3 mm kalınlığında keçeden yapılmış "hoşgeldin bebeğim" yazılı askı. Kapı askısı ya da süsleme amaçlı kullanabilirsiniz. 70 cm uzunluğunda, 10 cm genişliğindedir. Mavi ve pembe renk seçenekleri mevcuttur. ..
10.00TL
3 mm kalınlığında keçeden yapılmış "hoşgeldin bebeğim" yazılı süs. Kapı askısı ya da süsleme amaçlı kullanabilirsiniz. 20 cm uzunluğunda, 6 cm genişliğindedir. Mavi ve pembe renk seçenekleri mevcuttur. ..
5.00TL
Yaklaşık 4 cm çapında, keçeden kesilmiş gülenyüz emoji. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip sipariş vere..
1.50TL
1 mm keçeden yapılmış kalpli çift figürü. Üzerinde kristal taş süslemesi bulunmaktadır. Kına, nikah şekeri vb. süslemeleriniz için kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girip satın alabil..
1.00TL
Yaklaşık 17 cm boyundadır. Erkek için mavi renk "Oğlum Uyuyor", kız için pembe renk "Kızım Uyuyor" yazılı model mevcuttur. ..
5.00TL
Kalın keçeden imal edilmiştir.Yaklaşık 5 cm boyundadır. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL
Yaklaşık 3 cm boyutlarındadır. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş ve..
1.00TL
Yaklaşık 5 cm boyutlarındadır. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş ve..
0.75TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ile istediğiniz zemine yapıştırabilirsiniz. Pembe ve mavi renkler mevcuttur. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
0.75TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. ..
0.50TL
Yaklaşık 6 cm boyutlarındadır. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş ve..
1.00TL
Yaklaşık 4 cm boyutundadır. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş vereb..
1.00TL
Yaklaşık 2 cm yüksekliğinde, 5 cm uzunluğundadır. 1 mm ince keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi ..
0.50TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 6 cm boyundadır. Pembe ve mavi renkler mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. ..
0.75TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Pembe ve mavi renkler mevcuttur. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. ..
0.75TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet satın almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL
Yaklaşık 5 cm boyutlarında keçe papatya süs. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçe..
0.75TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Pembe ve mavi renkler mevcuttur. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. ..
0.75TL
1 mm keçeden yapılmış kalpli gelin damat figürü. Kına, nikah şekeri vb. süslemeleriniz için kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 çift fiyatıdır. Miktar kısmına kaç çift almak istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Geçerli fiyat bir çift fiyatıdır. Miktar kısmına kaç çift satın almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Kalın keçeden imal edilmiş keçe baykuş süs. Yaklaşık 9 cm boyunda, 6 cm genişliğindedir. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet satın almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.50TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. ..
0.75TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Mavi, kırmızı ve pembe renkler mevcuttur. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
0.50TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Pembe ve mavi renkler mevcuttur. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
0.75TL
3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Yaklaşık 12 cm uzunluğunda, 7 cm yüksekliğindedir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Pembe, kırmızı ve mavi renkler mevcuttur. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. ..
0.50TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Pembe ve mavi renkler mevcuttur. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. ..
0.50TL

Keçeden Figürler

Pek çok tasarımın vazgeçilmez süsleme materyallerinden biri olan keçe hobi olarak ilgilendiğiniz çalışmalarınıza da renk atmak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz malzemelerden biri! Onlarca farklı figür şeklinde kesilerek kullanıma hazır bir şekilde sizlerle buluşturduğumuz keçeden süsler koleksiyonumuz içerisinde geniş bir renk skalası sizi karşılayacak. Aradığınız renklerde ya da aradığınız figürlerde dizayn edilmiş olan süs çeşitlerini hemen incelemeye başlayın.

Özellikle bebek ve çocuk kıyafetlerini süslemek için sıklıkla tercih edilen keçeden süsler yumuşak olması ve cildi rahatsız etmemesi ile ön plana çıkıyor. Dikilerek ya da yapıştırılarak kullanılabilen bu süsler arasında bebek kıyafetleri ve bebek malzemeleri için özel olarak hazırlanan figür seçeneklerini de görebilirsiniz. Pembe ve mavi renkleri yoğun bir şekilde kullanıldığı bu figürler arasında sevimli hayvanlar şeklinde kesilmiş olanlar da yer alıyor.

Şık Tasarımlarla Keçeden Harf, Araba ve Yıldız Figürleri

Yeni bebek sahibi olanların bebek odası süslemelerinde ya da baby shower partilerinde kullanabilecekleri “hoş geldin bebeğim” gibi ifadelerin yazılı olduğu keçe süsleri de sizlere sunmayı ihmal etmedik. Aynı zamanda kapı askısı olarak kullanıma uygun olan model seçeneklerine de göz atabilirsiniz.  Aradığınız keçeden taç, araba ve yıldız gibi figürlerse, sitemizde alternatifleri ile birlikte bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Keçe Süs Çeşitlerinde Zengin Seçenek Yelpazesi Burada!

Sizlere oldukça zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor, hayal ettiğiniz tasarımı en şık keçe süslerle buluşturmanızı sağlıyoruz. En şirin ve en güzel keçe figür çeşitlerini  uzaklarda aramanıza hiç gerek kalmadı. Mağazalar arasında mekik dokumak yerine sitemizden pratik bir şekilde ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Papatyalar, emojiler, sevimli pandalar, papyonlar, mantarlar kısacası dilediğiniz her figürü tek tıkla bulmanın keyfini hemen siz de yaşayın. Ayrıca keçe harf ihtiyacınızı da en kolay şekilde karşılamanız için sizlere bu ürün modellerini de sunuyoruz.

Son yıllarda keçe magnet yapımında da sıklıkla kullanılmaya başlandı. Magnet tasarımlarına renk katacak olan süs çeşitlerini de alternatifleriniz arasına ekledik. Model seçeneklerine göz atarak beğendiğiniz figürleri sepetinize ekleyin ve uygun fiyat avantajından da faydalanarak kazançlı bir alışveriş yapın. Sizleri bu benzersiz koleksiyonla baş başa bırakıyoruz!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×