TERARYUM MALZEMELERİ

En popüler hobi çeşitlerinden biri olan teraryum ile siz de hayal dünyanızdaki mini bahçeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde aradığınız her türlü teraryum malzemeleri en uygun fiyatlar ve en cazip renk seçenekleri eşliğinde karşınıza çıkacak. Geniş bir ürün modeli yelpazesi sunarak minyatür bahçe tasarımınızı çok daha özgür bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca sıra dışı malzemeleri ve ob... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, bir sandalye ve bir masadan oluşan masa sandalye takımı.Dört farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 takım (1 sandalye, 1 masa) için geçerlidir. Miktar kısm..
7.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini yapay çam ağaç.Paket içerisinde 2 adet mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. Miktar kısmına kaç paket isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Ya..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz mini, baykuşlu ağaç obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 8 cm yüksekliğindedir. P..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük şato obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 7,5 cm boyutunda..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik at objeBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden yapılmıştır. ..
6.00TL 10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini köy eviBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 6 cm boyutundadır. Y..
10.00TL 15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini dal üzerinde kurbağa obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden yapı..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekoratif işlerinizde kullanabileceğiniz mini döner merdiven.Sert polyester malzemeden yapılmıştır.Yaklaşık 6 cm uzunluğundadır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
5.00TL 6.00TL
Teraryum ve mini bahçe tasarımlarınızda kullanabileceğiniz, 7 cm yüksekliğinde ışıklı sokak lambası.3 volttur. 2 adet kalem pil (AA) ile çalışır. Kalem pilleri seri şekilde bağlayıp kullanabilirsiniz.*** Kalem piller ve elektrik..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap çit.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 2 cm yüksekliğinde, 10 cm uzunlu..
4.50TL 5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini yapay palmiye ağaç.Paket içerisinde 2 adet mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. Miktar kısmına kaç paket isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
12.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik şato objesi.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 7,5 cm boyutun..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini taş köprü.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Kahverengi ve gri renkleri mevcuttur..
5.00TL
Teraryum, akvaryum ve çeşitli süsleme dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz renkli deniz kumu.500 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket-500 gram deniz kumu içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip si..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz bahçeli ev objesi.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm yüksekliğindedir. ..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik şato evBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 7,5 cm boyutundadır..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik tavşan obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden yapılmıştır. ..
6.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini yapay bitki obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden yapılmıştır. ..
4.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap welcome obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm yüksekli..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz taş üstünde minik kaplumbağa obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Polyester (resin)..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz mini kütük.Sert polyester malzemeden yapılmıştır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
6.00TL 8.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür havuz.Yaklaşık 2,5 cm çapındadır. Sert polyester malzemeden yapılmıştır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür kütük.Sert polyester malzemeden yapılmıştır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
5.50TL
Çeşitli süsleme ve teraryum işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür mantar.Sert köpükten yapılmıştır. Alt kısmında sabitlemek için tel bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Mantar çapı 2 cm, sapıyla birlikte uzunluğu 7 cm'dir. ..
0.50TL 1.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mavi ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm yüksekliğindedir.Sert pol..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür, kurbağalı süs havuzu.Yaklaşık 2.5 cm çapındadır. Sert polyester malzemeden yapılmıştır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini yapay ağaç.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç tane almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 3 cm yüksekliğindedir. Sert ..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük bank objeBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden yapılmıştır...
5.00TL 7.50TL
Teraryum, mini bahçe, bebek şekeri, nikah şekeri ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik kuş.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 1 cm..
1.00TL
Teraryum, mini bahçe, bebek şekeri, nikah şekeri ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik serçeBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 1 c..
0.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini taş ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 3 cm boyutundadır. P..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik taş köprü.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, 2 cm eninde v..
5.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×