Teraryum Malzemeleri

Teraryum Malzemeleri

En popüler hobi çeşitlerinden biri olan teraryum ile siz de hayal dünyanızdaki mini bahçeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde aradığınız her türlü teraryum malzemeleri en uygun fiyatlar ve en cazip renk seçenekleri eşliğinde karşınıza çıkacak. Geniş bir ürün modeli yelpazesi sunarak minyatür bahçe tasarımınızı çok daha özgür bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Ayrıc... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, iki sandalye ve bir masadan oluşan masa sandalye takımı.Dört farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 takım (2 sandalye, 1 masa) için geçerlidir. Miktar kısm..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük şato obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 7,5 cm boyutunda..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz orta boy elma cam fanus küre.Çapı 25 cm, yüksekliği 27 cm'dir. Ortasında bulunan delik ağzı çapı 10 cm'dir.Özellikle teraryum fanusu ve camı olarak kullanılır. ..
39.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik ağaç ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 3 cm boyutundadır.Polyester (..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap çit.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 2 cm yüksekliğinde, 10 cm uzunlu..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini çift katlı sarı ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 8 c..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik şato malzemesi.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 7,5 cm boyu..
15.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik tek katlı ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 8 cm boyutund..
10.00TL
Teraryum, akvaryum ve çeşitli süsleme dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz renkli deniz kumu.500 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket-500 gram deniz kumu içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip si..
4.00TL 5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik dekoratif ağaç ev Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 6,5 ..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ağaç bankta oturan sevgililer objesiBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 4 cm b..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini çift katlı ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 8 cm boyutund..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini sarı şato.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 8 cm boyutundadır..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik şato evBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 7,5 cm boyutundadır..
15.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik mantar evBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm boyutundadır.&nbs..
7.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini köy eviBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 6 cm boyutundadır. Y..
15.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür mantar.Sert köpükten yapılmıştır. Alt kısmında sabitlemek için tel bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Teraryum, mini bahçe, bebek şekeri, nikah şekeri vb. bir çok sü..
2.00TL
Teraryum, mini bahçe, bebek şekeri, nikah şekeri ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik serçeBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 1 c..
0.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik taş köprü.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, 2 cm eninde v..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik serçeBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 1 cm genişliğinde, 7 cm uzunluğundad..
2.50TL
Teraryumunuza durgun su görüntüsü verebilmeniz için ekonomik çözümdür. Jel parafini renklendirmek için yağda çözülen toz boyalardan kullanabilirsiniz.Jel parafini  hazırlamak için aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz;Jeli, su ..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini taş köprü malzemesi.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 6 cm uzunluğunda,..
7.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük balıkçı teknesi gemi obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 1,5 c..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz demet halinde yeşil yapay plastik çiçek.  ..
7.00TL
Ortalama 3~5 cm boyutlarında, kurutulmuş doğal istiridye kabukları.100 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(100 gram) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket isterseniz yazıp satın alabilirsiniz.Teraryum, mini bahçe, a..
5.00TL
Ortalama 1 cm boyutlarında, kurutulmuş deniz salyangozu kabukları.100 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(100 gram) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket isterseniz yazıp satın alabilirsiniz.Teraryum, mini bahçe ve ..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik mantar ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm boyutundadır.&nb..
7.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik sevimli köpek objeBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 4,5 cm boyutu..
7.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik yosunlu dağ.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 4 cm boyutundadır. ..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik şatoBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 7,5 cm boyutundadır.&n..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ağaç bankta oturan sevgililer objesiBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 4 cm b..
7.50TL 10.00TL
10 cm çapında hasır sepet içine ağzına kadar deniz kabukları, deniz yıldızı, istiridye kabukları ile doldurulmuş dekoratif ürün.İsterseniz bu şekilde kullanabilir, isterseniz de içindeki deniz ürünlerini ayrı ayrı dekoratif olarak kullanabilirsin..
6.00TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×