100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Maket Malzemeleri

Maket yapımı için gerekli malzemeleri en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, bir sandalye ve bir masadan oluşan masa sandalye takımı. Dört farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 takım (1 sandalye, 1 masa) için geçerlidir. Miktar kısm..
7.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük sandal obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
6.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif taş köprü. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, 2.5 cm en..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket işlerinde kullanabileceğiniz mini yapay ağaç. 1 pakette 2 adet ağaç bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket için geçerlidir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşı..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, tebeşirle yazıp silebileceğiniz kara tahta pano. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 7 c..
2.50TL
Teraryum, mini bahçe ve maket dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini yapay ağaç. 2 adetlik paketlerde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket için geçerlidir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsin..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap çit. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 2 cm yüksekliğinde, 10 cm uzunlu..
4.50TL 5.00TL
1 yorum yapılmış.
Teraryum, akvaryum ve çeşitli süsleme dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz renkli deniz kumu. 500 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket-500 gram deniz kumu içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip si..
6.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe, maket ve çeşitli dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür havuz. Yaklaşık 2,5 cm çapındadır. Sert polyester malzemeden yapılmıştır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
5.00TL
Çeşitli süsleme ve teraryum işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür mantar. Sert köpükten yapılmıştır. Alt kısmında sabitlemek için tel bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Mantar çapı 2 cm, sapıyla birlikte uzunluğu 7 cm'dir. ..
0.75TL 1.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekoratif işlerinizde kullanabileceğiniz mini döner merdiven. Sert polyester malzemeden yapılmıştır. Yaklaşık 6 cm uzunluğundadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
6.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket tasarımlarınızda kullanabileceğiniz, 7 cm yüksekliğinde led ışıklı sokak lambası. 3 volttur. 2 adet kalem pil (AA) ile çalışır.  Kalem pilleri seri şekilde bağlayıp kullanabilirsiniz. *** Kalem piller ..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket tasarımlarınızda kullanabileceğiniz, 7 cm yüksekliğinde ışıklı bahçe lambası. 3 volttur. Kalem pil ile çalıştırabilirsiniz. Kalem pilleri seri şekilde bağlayıp kullanabilirsiniz. *** Kalem piller ve elektri..
5.00TL
Tamamı metalden yapılma dayanıklı , sade ve şık makas. Yaklaşık 15 cm'dir. Bu ürünü kristal taşlarla süsleyip nişan, söz ve düğün gibi etkinliklerde kullanabilirsiniz. ..
18.00TL
Teraryum, mini bahçe, maket ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini yapay ağaç. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. Bir pakette 2 adet ağaç bulunmaktadır. Yaklaşık 6 cm yüksekliğindedir. 1/100 ölçeğindedir. Sert plas..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap çit direği. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 5 cm yüksekliğindedir. ..
2.00TL
Teraryum, mini bahçe, bebek şekeri, nikah şekeri ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik serçe Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 1 c..
1.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini taş köprü. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Kahverengi ve gri renkleri mevcuttur..
5.00TL
14 cm uzunluğunda, paslanmaz çelikten imal edilmiş plastik saplı metal makas. Tutma kısmı ergonomik ve dayanıklıdır. ..
5.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco çok amaçlı sprey yapıştırıcı, yapıştırma ve kaplama gücü yüksek ve hızlı kuruyan bir yapıştırıcıdır. Kağıt, plastik, karton, köpük, kumaş ve boyanmış veya boyanmamış metal, ahşap, halı gibi çok çeşitli malzemeleri kalıcı olarak birbir..
35.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini yapay ağaç. Yaklaşık 6 cm yüksekliğindedir. Taban kısmı sivridir, saplayarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç ..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe, maket ve çeşitli dekoratif işlerinizde kullanabileceğiniz yolcu erkek obje 1/50 ölçeğinde. Yaklaşık 4 cm yüksekliğindedir. ..
6.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekoratif işlerinizde kullanabileceğiniz 5'li paket mini plastik maket arabalar. 1/100 ölçeğindedir. Yaklaşık 4.5 cm uzunluğunda, 2 cm enindedir. 5'li paket halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket iç..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz beyaz taş köprü. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, 2 cm eninde v..
5.00TL
Çubuk Mum Silikon  Yapıştırıcı İnce Kaliteli orjinal taywan malıdır.   20 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 20 adet içindir.   Kolay erir, sağlam yapışma sağlar.   7mm çapında 30cm uzunluğundadır..
9.00TL
Teraryum, mini bahçe, maket ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz genç kız obje Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. Polye..
7.50TL
Yaklaşık 12 cm uzunluğunda, ergonomik metal saplı, cerrahi keskinliğinde neşter, kretuar bıçağı. 5 adet yedek uç ile birlikte gönderilmektedir. ..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük bank obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Plastik malzemeden yapılmıştır. ..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe, maket ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, tebeşirle yazıp silebileceğiniz mandallı ahşap mini karatahta pano. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş vereb..
2.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik plaj şemsiyesi. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Mavi ya da kırmızı renk seçebi..
8.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini taş ev. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Polyester (resin) malzemeden yapıl..
10.00TL
3cm X 11 cm boyutundadır. 3 mm kalınlığında MDF'den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
3.00TL

Maket Malzemeleri

Hayal ettiğiniz tasarımları hazırlamak için malzeme bulmakta sıkıntı yaşamamak için rotanızı hemen Hobi Dünya’ya çevirin. Özellikle maket malzemeleri satın almak istediğinizde sizlere sunulan sınırlı sayıda seçenek ile yetinmek zorunda değilsiniz. Çok daha fazlasını sitemizde bulabilir, zevklerinizden ödün vermeden seçim yapabilirsiniz. Sizlere bu özel koleksiyonda onlarca farklı seçeneği bir arada sunuyoruz. Üstelik tüm maket malzemeleri yüksek kalite beklentisini de karşılıyor!

Hobi olarak yaptığınız tüm çalışmalarda kullanabileceğiniz maket ev malzemeleri çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Çalışmalarınıza 3 boyutlu görünüm kazandırmak için tercih edebileceğiniz tasarım seçeneklerini mutlaka inceleyin. Oldukça geniş bir ürün çeşidi sunarak yaratıcılığınıza da katkıda bulunmak istiyoruz. Bu özel koleksiyonumuz size ilham verecek! Yepyeni eserler hazırlamanızı sağlayacak minyatür objeler de sepetinize mutlaka eklemeniz gereken tasarımların başında geliyor.

Size İlham Verecek Maket Çeşitleri Sitemizde!

Led ışıklı maket hobi malzemeleri de seçenekleriniz arasından size göz kırpıyor. Bu özel tasarımlarla hazırladığınız her çalışma çok daha etkileyici bir görünüm kazanabilir. Küçük bir ev tasarımı hazırlamak için kullanabileceğiniz maketleri de seçenekleriniz arasına eklemeyi ihmal etmedik. Elbette ahşap minyatür ev eşyaları da rengi ve kalitesiyle beklentilerinizi her açıdan karşılıyor.

Bu arada siparişinizi tamamlamadan önce maket kaplama kağıdı çeşitlerimizi de incelemenizi isteriz. Onlarca farklı desen ve renk seçeneği sunan bu kağıtlar maketlerinizin muazzam bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Cetvel, büyüteç, maket bıçağı gibi maket yapımında ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri muntazam şekilde kullanmanızı sağlayacak tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Tüm tasarımlarınızda kullanıma uygun olan ahşap tabela çeşitlerini de incelemelisiniz. Üzerine yazı yazabileceğiniz ahşap tabela modelleri kara tahta şeklinde de sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu özel tasarım seçenekleri kusursuz bir işçilik örneği olduğundan gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Böylece uygun fiyat ayrıcalığından siz de faydalanmış olacaksınız. Sadece hayal edin ve gerçeğe dönüştürün! Malzeme eksiklerinizi dert etmeyin, Hobi Dünya size sadece bir tık kadar yakın! Üstelik fiyatlar bütçe dostu ve hızlı kargo uygulamamız da var.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×