Kaligrafi Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kaligrafi sanatına yeni başlayacaklar için, mont marte marka 8 parça kaligrafi seti.Setimizin içinde;1 adet kaligrafi kalemi, 2 adet kalem ucu (kalın ve ince, F-B), 4 adet siyah mürekkep kartuşu, 1 adet broşür bulunmaktadır...
40.00TL
Marka: Snowman
2.5 mm yazı genişliğinde, artline marka, yan kesik uçlu kaligrafi, güzel yazı ve çizim kalemi.Kağıt, cd, plastik, poster, metal, ahşap, kaset, film, cam, bez ve bunlar gibi boyanabilir tüm yüzeylerde kullanılabilirsiniz. Hızlı kurur, suya ve..
10.00TL
Marka: Snowman
2 mm uç kalınlığında, snowman 700c marka, yan kesik uçlu kaligrafi, güzel yazı ve çizim kalemi.Kağıt, cd, plastik, poster, metal, ahşap, kaset, film, cam, bez ve bunlar gibi boyanabilir tüm yüzeylerde kullanılabilirsiniz.Asit içermez, Toksik ..
7.50TL
Güzel yazı çalışmalarına yeni başlayacaklar için ya da hediye olarak verebileceğiniz jinhao 599A marka dolma kalem.İnce F uçludur, mürekkep doldurabilir ya da hazır kartuş kullanabilirsiniz.Yanında 1 adet siyah kartuş hediye olarak gönde..
25.00TL
5 adet siyah renk dolma kalem kartuşu.Jinhao markadır, tüm standart dolma kalemler için uygundur.5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet) kartuş içindir.Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp sa..
5.00TL
5 adet mavi renk dolma kalem kartuşu.Jinhao markadır, tüm standart dolma kalemler için uygundur.5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet) kartuş içindir.Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazı..
5.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×