Ahşap Oyma ve Seramik Malzemeleri

Ahşap oyma ve seramik sanatında kullanılan kesici oyma setleri, diğer alet ve malzemeler geniş model seçeneği ile hobidunya.com'da.

Devamı
Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Ahşap oyma ve gravür işlerinde kullanabileceğiniz, ahşap saplı, 3 farklı metal uçlu, 3' lü set.Sap uzunlukları yaklaşık 10 cm'dir.3'lü paket halinde satılmaktadır.  ..
7.00TL
Ahşap oyma ve gravür işlerinde kullanabileceğiniz, ahşap saplı, 12 farklı metal uçlu, 12'li set.Sap uzunlukları yaklaşık 10 cm'dir.12 li paket halinde satılmaktadır.  ..
35.00TL
Marka: Rich Hobby
Seramik çanak çömlek vb. malzemeler yapımında kullanabileceğiniz beyaz renk doğal kil hamuru.Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra boyayabilir, dilerseniz fırınlayabilirsiniz.250 gram ya da 500 ..
5.00TL
Marka: Rich Hobby
Seramik çanak çömlek vb. malzemeler yapımında kullanabileceğiniz terracotta doğal kil hamuru.Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra boyayabilir, dilerseniz fırınlayabilirsiniz.250 gram ya da 500 ..
5.00TL
Marka: Rich Hobby
Ahşap ve seramik işleriniz için gerekli 11 parçadan oluşan modelaj (oyma) seti.Bu setimiz ile temel şekillendirme ve oyma işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Set içeriği:1 Spearhead end and Curved end Tool 1 Curved Blade end ..
50.00TL
Marka: Rich Hobby
Kil çalışmalarına başlayacaklar için gerekli 5 temel parçadan modelaj kalemi (ebeşuar) seti.Bu setimiz ile temel şekillendirme işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürünler ahşap malzemeden yapılmıştır.  ..
12.50TL
Marka: Rich Hobby
Seramik heykel çalışmalarına başlayacaklar için gerekli 8 temel parçadan oluşan setimiz.Set içeriği:Boxwood Potter's Rib - Boxwood Modelling Tool - Ribbon Tool - Sponge - Needle Tool - Loop Tool - Metal Scraper - Wire Clay CutterBu setimi..
25.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×