Quilling Origami Malzemeleri

Quilling (kağıt kıvırma) ve Origami (kağıt katlama) sanatı için kağıt, kalem, yapıştırıcı, kıvırma aleti ve diğer tüm malzeme çeşitleri sizlerle. Farklı en ve uzunlukta quilling kağıdı, şekil oluşturabilmeniz için quilling şablonu, kağıtları kıvırmanız için metal ya da plastik kıvırma aleti, oluşturduğunuz şablonları yapıştırabileceğiniz tabla, desenli ve düz renk origami kağıdı uygun fiyata satın alabilirsiniz. Quilling malzemeleri nelerdir ... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
İlköğretim öğrencileri için hazırlanmış quilling (kağıt kıvırma) seti.Setimizin içerisinde;150 adet (15 farklı renk 10'ar adet) 1 cm eninde, 50 cm uzunluğunda kağıt şeritler  1 adet plastik quilling kağıt kıvırma aleti 1 adet..
7.50TL
1 pakette; 5 mm eninde, 50 cm uzunluğunda 300 adet karışık renkli quilling kağıdı şeridi bulunmaktadır.Kaç paket almak isterseniz, miktar kısmına yazıp satın al tuşuna basarak sipariş verebilirsiniz. ..
8.50TL
Setimizin içerisinde;30 adet 15 cm * 15 cm boyutunda origami kağıdı ve origami yapım kitapçığı bulunmaktadır.1 pakette 6 farklı renkte, her renkten 5 adet kağıt bulunmaktadır. ..
5.00TL
Plastik, kağıt kıvırma kalemi.12 cm uzunluğundadır. Uç kısmı 1 cm dir.Plastik olması sebebiyle anaokulu ve ilköğretim öğrencileri güvenle kullanabilir. ..
2.50TL 3.54TL
Setimizin içerisinde;30 adet 15 cm * 15 cm boyutunda origami kağıdı ve origami yapım kitapçığı bulunmaktadır.1 pakette 6 farklı desende, her renkten 5 adet kağıt bulunmaktadır.Çeşitli süsleme işlerinizde ve origami amaçlı kullanabilirsini..
5.00TL
11,5 cm uzunluğundadır.Uç kısmı 1,5 cm uzunluğundadır ve kararmaz metalden yapılmıştır.Gövde kısmı ergonomik kauçuktur...
12.50TL
Marka: Artdeco
Artdeco puzzle ve quilling yapıştırıcısı su bazlı, şeffaf ve kokusuzdur. Puzzle yapıştırmada ve quilling tekniğinde kullanılır.Ayrıca her türlü kağıt ve karton yapıştırmak için de idealdir.120 ml'dir. Bir kutu ile 2000 parça puzzle yapış..
15.00TL
Qulling kağıtlarını yapıştırmak için özel olarak formülize edilmiştir.Sağlığa zararlı maddeler içermez. 40 gramlık paket halindedir.Şeffaftır, iz bırakmaz.Her türlü kağıt, ahşap ve kumaş yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
1 pakette; 5 mm eninde, 50 cm uzunluğunda 100 adet tek renk quilling kağıdı bulunmaktadır.İstediğiniz rengi seçip sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
15 cm eninde, 25 cm uzunluğundadır.Quilling tekniği ile yaptığınız motifleri üzerine yapıştırarak tablo haline getirebilirsiniz.Bir tarafı beyaz, diğer tarafı altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur.Kalın mukavvadır. ..
5.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×