100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Ebru Malzemeleri

Geleneksel ve klasik ebru malzemeleri kapıda ödeme ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun fiyatlarla hobidunya.com'da.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: Artdeco
Artdeco marka, paslanmaz çelik metal ebru teknesi. 25 cm * 35 cm boyutlarındadır. Yaklaşık 6 cm derinliğindedir. ..
82.50TL
Marka: Artdeco
Artdeco marka, sağlam pvc malzemeden yapılmış plastik ebru teknesi. A4 kağıt için uygun boyuttadır. (21 cm X 29,7 cm) ..
20.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco marka, 25 cm * 35 cm boyutunda 110 gram beyaz renk ebru kağıdı. Bir pakette 100 adet ebru kağıdı bulunmaktadır. ..
43.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco Ebru Tarağı 10 cm ahşap saplı, çelik tırnaklı ebru tarağı. Tırnak aralıkları 5 mm'dir ..
40.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco marka, paslanmaz metal galvaniz ebru teknesi. 35 cm * 50 cm boyutlarındadır. Yaklaşık 6 cm derinliğindedir. ..
118.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco at kılı ebru fırçası. Sap kısmı gül dalından, kıllar orjinal at kuyruğundan üretilmiştir. Kıllar geleneksel yöntemlerle düğüm atılmadan gövdeye bağlanmıştır. Yaklaşık 30 cm uzunluğundadır. ..
17.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco marka, 35 cm X 50 cm boyutunda 110 gram beyaz renk ebru kağıdı. 100'lü paket halinde satılmaktadır. Ebru kağıtları kitreye yatırıldığında kıvrılma yapmaz ve boyayı tüm yüzeye homojen şekilde alır.  ..
54.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco hazır ebru kitresini (ebru suyu) doğrudan ebru teknesine aktarıp çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca su eklemenize gerek kalmaz. Tekneye aktarılmış kitre, oda sıcaklığında ve her kullanım sonrası, üzeri kitre ile temas edecek şekilde kağıt..
18.50TL
Marka: Rich Boya
Rich hazır ebru kitresi ebru boyasının yüzeyinde kalmasını sağlayan özel bir sıvıdır. Su ile inceltmeden direk kullanılır. Tekneye aktarılmış kitre, oda sıcaklığında ve her kullanım sonrası, üzeri kitre ile temas edecek şekilde kağıt kapatılarak 1..
15.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco açık kahve ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco açık pembe ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco beyaz ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco fıstık yeşili ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco fuşya ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco kahverengi ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco kırmızı ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco koyu sarı ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco lahor çiviti ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco lila ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco mavi ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco mor ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco mürdüm ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco pembe ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco sap yeşili ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco sarı ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco siyah ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco turkuaz ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco turuncu ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco yeşil ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco metalik altın ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. 30 ml ambalajdadır. ..
17.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco metalik bakır ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. 30 ml ambalajdadır. ..
17.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco metalik ebru boyası sedef, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. 30 ml ambalajdadır. ..
17.00TL

Ebru Malzemeleri

Ebru sanatını büyük bir keyifle icra etmenizi sağlayacak olan ebru malzemeleri sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. En çok ihtiyaç duyulan malzemelerden kendi stilinizi yaratmanızı sağlayacak malzemelere kadar son derece geniş bir ürün çeşidi yelpazesini bu özel koleksiyonumuzda bulacaksınız. Üstelik inceleyeceğiniz malzemelerin tümü belirli bir kalite düzeyinin üzerinde olduğundan gönül rahatlığı ile seçim yapabilirsiniz.

Sıklıkla ihtiyaç duyduğunuz ebru teknesi, kitresi ve kağıdı da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sadece tek tıkla sepetinize atabilir ve bütçe endişesi duymadan siparişi verebilirsiniz. Koleksiyonda yer alan tüm ürün çeşitlerini büyük bir titizlikle seçtik. Bu nedenle her açıdan beklentilerinizi karşılayacak. Özellikle ebru kağıdı çeşitleri mükemmel bir eser hazırlamanızı oldukça kolaylaştıracak bir yapıya sahip.

Sitemizde yer alan ebru malzemeleri arasında hazır ebru kitresi de bulunuyor. Bu karışımı hazırlamakta zorlanıyorsanız pratik şekilde kullanabileceğiniz kitreyi tercih edebilirsiniz. Elbette en önemli malzeme olan ve hazırladığımız çalışmanın estetik görünümü de birebir etkileyen ebru boyası çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ara tonlar da dahil olmak üzere sizlere son derece geniş bir renk skalası sunuyoruz.

Ebru boyalarında sizlere sunulan sınırlı sayıda seçenek ile yetinmeyin! Çok daha fazlasını kolaylıkla sitemizde bulabilir ve karışım yaparak dilediğiniz renk tonunu kolayca elde edebilirsiniz. Bu arada mutlaka sepetinize atmanızı önerdiğimiz ürünlerden biri de ebru fırçası ile tarağı oluyor. Bambaşka çalışmalar elde etmenizi sağlayacak olan bu malzemeleri mutlaka siz de temin edin.

Yeni Başlayanlar İçin Ebru Başlangıç Seti Sitemizde!

Dilerseniz tüm malzemeleri içeren ebru seti çeşitlerini tercih edin. Bu durumda tek tek malzemeleri temin etmekle uğraşmayacaksınız. Ayrıca ebru setlerinin hediyelik olarak da sıklıkla tercih edildiğini belirtelim. Bu sanata ilgi duyan ancak henüz çalışma yapmamış yakınlarınıza hediye olarak rahatlıkla set formunda hazırlanmış olan ürün çeşitlerini gönderebilirsiniz. Uygun fiyat avantajını da sizlere sunan ebru başlangıç seti avantajlı bir seçenek olarak karşınıza çıkacak.

Elbette ebru fırçası ve ebru teknesi gibi ihtiyaçlarınızı da unutmadık ve sizler için hazırladığımız ebru sanatı malzemeleri koleksiyonuna bunları da ekledik. Özel olarak dizayn edilen at kılı ebru fırçası çeşitleri tükenmeden siz de mutlaka sepetinize ekleyin. Mükemmel bir sonuç almanızı sağlayacak olan ebru teknesi çeşitlerinde farklı ölçü seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Seçim yapmadan önce teknelerin ölçülerine de mutlaka göz atın. Hobi Dünya ayrıcalıkları eşliğinde keyifli ve bir o kadar da kazançlı bir alışveriş yapmaya hazır mısınız? Ebru sanatını icra etmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×