Menü
SEPET

Ebru Sanatı Malzemeleri

Ebru Sanatı Malzemeleri Hobidunya.com’da!

Geçmişi 13 yüzyıla kadar uzanan ebru sanatı ile ilgileniyorsanız yollarımızın kesişmesinden son derece memnun kalacaksınız. Çünkü bu özel sanat dalıyla ilgilenenlerin ihtiyacı olabilecek tüm malzemeleri sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. En kaliteli ve en özel ürün modellerini ebru sanatı koleksiyonumuz içerisinde bulabilir, kullanmak istediklerinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Geniş ürün çeşidi yelpazesine düşük fiyatlar da eşlik ediyor!

Sıklıkla tercih edilen ve yeni başlayanlar için de kullanıma uygun olan ebru malzemeleri de koleksiyonumuz içerisinde yer alıyor. Sizlere sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan ürün modellerini sunuyoruz. Böylelikle tasarımlar arasından seçim yaparken kalite noktasında herhangi bir endişe duymanıza gerek kalmıyor. Uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz malzemelerin tamamı sitemizde!

En önemli ihtiyaçların başında gelen ebru teknesi çeşitleri hemen şimdi satın alabileceğiniz ürünlerdir. Metal paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen ebru tekneleri temizlenerek yeniden kullanıma uygun bir forma sahiptir. Bu özel tekne modellerini en düşük fiyatla satın almak için hemen şimdi sipariş vermeniz yeterli olacak. Ürünlerin üzerine tıkladığınızda ölçü bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Elbette ebru fırçası çeşitlerini de unutmadık ve seçenekleriniz arasına bu özel fırça çeşitlerini de ekledik. Fırça bölümü at kuyruğundan sap kısmı ise gül dalından hazırlanan bu özel fırçalar uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz malzemelerin başında geliyor. Geleneksel yöntemle hazırlanan ve bu yönüyle uzun kullanım ömrü beklentisini karşılayan fırça çeşitlerini farklı adreslerde aramayın.

Ebru Sanatı Malzemelerini ve Daha Fazlasını Hemen Online Satın Alın!

Seçkin markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen ve zengin renk pigmentlerine sahip olan ebru boyası çeşitleri de hemen göz atabileceğiniz ürünlerin başında geliyor. Sıvı halde hazırlandığı için kullanıma hazır bir şekilde adresinize ulaşan boya çeşitleri oldukça geniş bir renk skalasına sahip olmasıyla da beğeni topluyor. Aradığınız tüm renkleri saniyeler içerisinde sitemizde bulabilirsiniz.

Renkleri birbirine karıştırarak farklı renk tonları da elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ebru kitresi çeşitlerini de koleksiyonumuz içerisine ekledik. Ebru teknesine aktararak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz bu özel kitre çeşitleri de kullanım kolaylığı sunuyor olması ile beğeni topluyor. Bu ürünü kullanırken ekstra olarak su eklemenize gerek yok. Ürün modelleri kullanıma hazır halde adresinize ulaşıyor.

Özellikle desen çalışmalarında sıklıkla kullanılan malzemelerin başında ebru tarağı çeşitleri geliyor. Koleksiyonumuz içerisinde bu ürünleri de bulabilirsiniz. Tırnak bölümü çelik materyalden hazırlanan hesap bölümü de ahşaptan üretilen ebru tarakları çok uzun süre kullanılabiliyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Dayanıklı bir yapıya sahip olan bu ürünü hemen sitemizden temin edebilirsiniz.

Bu arada seçenekleriniz arasında ebru başlangıç seti modelleri de yer alıyor. Set içerisinde ihtiyacınız olabilecek malzemelerin büyük bölümü mevcuttur. Aynı zamanda birkaç farklı renk seçeneği eşliğinde ebru boyalarının da yer aldığı ebru seti çeşitlerini de sitemizden temin edebilirsiniz. Setlerin üzerine tıklamanız durumunda içerisinde hangi malzemelerin yer aldığını detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

En Güvenli Alışverişleriniz İçin Hobidunya.com!

En kaliteli ve en kullanışlı ebru sanatı malzemeleri profesyonellerin de ortak tercihi haline geldi. Malzeme ihtiyacınız olduğunda farklı platformlarda daha yüksek rakamlarla ödeme yapmanıza hiç gerek yok. Sitemize tıklamanız halinde en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlarla satın alma fırsatından faydalanabilirsiniz. Bu özel ürün modelleri yıl boyunca düşük fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Düşük fiyat avantajı ebru sanatı seti çeşitleri için de geçerlidir. Özellikle amatörler tarafından tercih edilen ve yeni başlayanların bu sanatı en kolay şekilde icra etmelerine yönelik olarak hazırlanan set çeşitleri ekonomik bir tercih yapmak isteyenlerin de imdadına yetişiyor. İhtiyacınız olan malzemeleri eksiksiz bir şekilde barındıran bu özel set çeşitlerini hemen sepetinize atabilirsiniz.

Kaliteden ödün vermek istemeyenlerin ortak tercihlerinden biri olan Artdeco ebru seti çeşitleri de alternatifleriniz arasında mevcut. Sizleri bu benzersiz koleksiyon ile baş başa bırakıyoruz. Ürün modellerini detaylı bir şekilde inceleyin ve kullanmak istedikleriniz için hemen siparişinizi iletin. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişini verdiğiniz ebru malzemeleri de kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırıyoruz.

 

Ebru Tarağı 10 cm
son 2 ürün
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 39 (2 Sayfa)