Menü
SEPET

Ebru Malzemeleri

Ebru Malzemeleri

Ebru sanatını büyük bir keyifle icra etmenizi sağlayacak olan ebru malzemeleri sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. En çok ihtiyaç duyulan malzemelerden kendi stilinizi yaratmanızı sağlayacak malzemelere kadar son derece geniş bir ürün çeşidi yelpazesini bu özel koleksiyonumuzda bulacaksınız. Üstelik inceleyeceğiniz malzemelerin tümü belirli bir kalite düzeyinin üzerinde olduğundan gönül rahatlığı ile seçim yapabilirsiniz.

Sıklıkla ihtiyaç duyduğunuz ebru teknesi, kitresi ve kağıdı da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sadece tek tıkla sepetinize atabilir ve bütçe endişesi duymadan siparişi verebilirsiniz. Koleksiyonda yer alan tüm ürün çeşitlerini büyük bir titizlikle seçtik. Bu nedenle her açıdan beklentilerinizi karşılayacak. Özellikle ebru kağıdı çeşitleri mükemmel bir eser hazırlamanızı oldukça kolaylaştıracak bir yapıya sahip.

Sitemizde yer alan ebru malzemeleri arasında hazır ebru kitresi de bulunuyor. Bu karışımı hazırlamakta zorlanıyorsanız pratik şekilde kullanabileceğiniz kitreyi tercih edebilirsiniz. Elbette en önemli malzeme olan ve hazırladığımız çalışmanın estetik görünümü de birebir etkileyen ebru boyası çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ara tonlar da dahil olmak üzere sizlere son derece geniş bir renk skalası sunuyoruz.

Ebru boyalarında sizlere sunulan sınırlı sayıda seçenek ile yetinmeyin! Çok daha fazlasını kolaylıkla sitemizde bulabilir ve karışım yaparak dilediğiniz renk tonunu kolayca elde edebilirsiniz. Bu arada mutlaka sepetinize atmanızı önerdiğimiz ürünlerden biri de ebru fırçası ile tarağı oluyor. Bambaşka çalışmalar elde etmenizi sağlayacak olan bu malzemeleri mutlaka siz de temin edin.

Yeni Başlayanlar İçin Ebru Başlangıç Seti Sitemizde!

Dilerseniz tüm malzemeleri içeren ebru seti çeşitlerini tercih edin. Bu durumda tek tek malzemeleri temin etmekle uğraşmayacaksınız. Ayrıca ebru setlerinin hediyelik olarak da sıklıkla tercih edildiğini belirtelim. Bu sanata ilgi duyan ancak henüz çalışma yapmamış yakınlarınıza hediye olarak rahatlıkla set formunda hazırlanmış olan ürün çeşitlerini gönderebilirsiniz. Uygun fiyat avantajını da sizlere sunan ebru başlangıç seti avantajlı bir seçenek olarak karşınıza çıkacak.

Elbette ebru fırçası ve ebru teknesi gibi ihtiyaçlarınızı da unutmadık ve sizler için hazırladığımız ebru sanatı malzemeleri koleksiyonuna bunları da ekledik. Özel olarak dizayn edilen at kılı ebru fırçası çeşitleri tükenmeden siz de mutlaka sepetinize ekleyin. Mükemmel bir sonuç almanızı sağlayacak olan ebru teknesi çeşitlerinde farklı ölçü seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Seçim yapmadan önce teknelerin ölçülerine de mutlaka göz atın. Hobi Dünya ayrıcalıkları eşliğinde keyifli ve bir o kadar da kazançlı bir alışveriş yapmaya hazır mısınız? Ebru sanatını icra etmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 41 (2 Sayfa)