Menü
SEPET

İğne Oyası Pulları ve Çeşitleri

İğne Oyası Pulları

Birbirinden güzel iğne oyası tasarımları hazırlamanız için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri sitemizden temin edebilirsiniz. Sizler için en güzel iğne oyası pul çeşitlerini özenle seçtik ve bu sayfada beğeniye sunuyoruz. Onlarca farklı tasarım seçeneğine keyifle göz atabilir ve kullanmak istediklerinizi tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Tamamı kaliteli malzemelerle hazırlanan iğne oyası pul çeşitlerine şimdi göz atmaya başlayın.

Yuvarlak ve sade bir görünüme sahip olan, sadelikten doğan şekli ve net bir şekilde yansıtan yuvarlak pul çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Her türlü iğne oyası modelini anında uyum sağlayabilecek olan bu tasarımları geniş bir renk seçeneği yelpazesi eşliğinde sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda simli olarak dizayn edilmiş olan ve ışıltılı görünümü ile dikkat çeken tasarımlar da alternatifleriniz arasında mevcut.

Dilerseniz tercihinizi bombeli pul modellerinden yana kullanabilirsiniz. Hafif bombeli bir görünüme sahip olduğu için daha parlak bir duruş sergileyen bu tasarımlar pratik bir şekilde iğne oyasına eklenebiliyor. Aynı zamanda çiçek figürü şeklinde dizayn edilen modeller de son dönemin en çok tercih edilen tasarım seçenekleri arasında yer alıyor.

En Güzel İğne Oyası Pullarını Hemen İnceleyin!

Kare şeklinde hazırlanan oyalık pul çeşitlerini de incelemenizi tavsiye ederiz. Bu tasarımların tamamını iğne oyalarının yanı sıra hazırladığınız aksesuar modellerinde de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kalp şeklinde dizayn edilen tasarımlar da hobi malzemesi olarak en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Her türlü aksesuarı ışıltı ve şıklık kazandıracak olan modeller cihazı fiyatlarıyla da beğeni topluyor.

Ay, yıldız, mekik, lale, balık ve onlarca farklı figürü hemen incelemeye başlayın. Bu arada sitemizde iğne oyası halka ve eşarp pulu çeşitleri sadece metalik bir görünüm sunan tasarımlardan oluşuyor. Tercihinizi renkli olarak dizayn edilen modellerden yana kullanabilirsiniz. Uygun fiyatları sakın kaçırmayın!

12 mm Yonca Pul
son 7 ürün
3 mm Yuvarlak Pul
son 4 ürün
5 mm Huni Pul
son 5 ürün
7 mm Kare Pul
son 1 ürün
8 mm Halka Pul
son 9 ürün
Analı Kızlı Pul
son 1 ürün
İçi Boş Kare Pul
son 5 ürün
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 42 (2 Sayfa)