100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Blog Yazıları

Hibrit Boya
Yeni Bir Teknoloji: Hibrit Boya Hibrit boyalar yeni bir teknoloji ile üretilen özel boyalardır. Normal boyalara göre daha dayanıklı ve güçlüdürler. Leke itici özelliğe sahiptirler. Bu yüzden çizilmeye karşı dirençleri yüksektir. Diğer ürünlere göre daha kalıcı özelliğe sahip olan hibrit boyalar fırça ve rulo ile daha kolay yayılabilirler. Uzun ömürlü olması ve kolay uygulanabilmesi sebebiyle kullanıcılar için iyi bir tercihtir. Ayrıca uzun vadede kullanıcılara büyük kazanç sağlamaktadırlar. Bu yeni teknoloji ile işçilikten ve zamandan da kolayca kazanç sağlanır. Hibrit boyalar ev tipi..
Hibrit Akrilik Boya
Hibrit akrilik boya, yağlı boya kıvamında ve sulu boya parlaklığında bir boya çeşididir. Bu boya çeşidi nispeten yeni sayılabilir. Silikon moleküllerinden elde edilen pigmentlerin sıvılaştırılarak boya haline getirilmesidir. Oldukça hızlı kurur ve kuruduğu zaman suya dayanıklı hale gelir. Bazı yüzeyler için su ile boya seyreltilebilir. Su bazlı diğer boyalara göre farkı, akriliğin kuruduktan sonra suya dayanıklı hale gelmesidir. Çünkü kuruduktan sonra kapladığı tabaka üzerinde bir çeşit plastik yüzey oluşturur. Bu koruyucu tabaka sayesinde boya su ile çözünemez. Akrilik boyalar birçok farkl..
Yağlı Boya Nasıl Yapılır?
Popüler ressamların gördüğünüzde hayran kaldığınız o muhteşem tabloları aslında sadece resim yeteneğinin bir neticesi değil. Aynı zamanda uzun süre verilen emek neticesinde muazzam tablolar ortaya çıkıyor. Aslına yağlı boya yapımı için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Dilediğiniz zaman bu keyifli çalışmalara siz de dahil olabilir ve güzel tablolar hazırlayabilirsiniz. Belki de yıllarca gizli kalmış olan yeteneğinizi keşfedeceksiniz. Bunun için kolları sıvayarak ilk çalışmanızı yapmaya başlamanız gerekiyor. Sizlere yağlı boya nasıl yapılır sorusunun yanıtını detayları ile aktaracağız. ..
Cadence Vernik
Vernik, ahşap başta olmak üzere korunması istenen eşyanın üzerine uygulanan, şeffaf ve sert bir malzemedir. Koruyucu bir katman oluşturur ve materyali korur. Verniğin bilinen geleneksel bileşimi kuru yağ, reçine ve tiner ya da solventtir. Ahşap yüzeyler vernikle tamamlandığında başka bir havaya bürünürler. Dekoratif ve zengin bir görüntü oluştururlar. Boyanan yüzey vernikle birlikte daha sağlam olur ve estetik olarak çok daha iyi görünür. Ahşap üzerine genellikle su bazlı akrilik boyalar veya yağlı boyalar uygulanır. Verniklerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Yapacağınız işe göre vernik çe..
Cadence Akrilik Boya
Cadence, Türkiye’de craft sektöründe hizmet veren öncü markalardan biridir. Tamamıyla yerli sermaye ile üretim yapar. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiği için tanınır bir marka olmuştur ve boya denilince akla ilk olarak Cadence markası gelir. Ürettiği ürünler yüksek kaliteli ve dayanıklıdır. Ürünler profesyonel ressamlardan öğrencilere kadar birçok kesim tarafından tercih edilir. Standart olarak su bazlı, akrilik, metalik ve kumaş boyasının yanında sınırsız hayal gücüne dayanan hobi ürünleri de tasarlayan Cadence, kısa sürede sektörün yıldızlarından biri olmuştur. özellikle efektli bo..
MultiSurface Boyalar
Aklınıza Gelen Her Yüzeyi Boyayabileceğiniz Multisurface Boyalar Her yüzey için farklı boya türleri seçmekten, farklı araştırmalar yapmaktan ve farklı kararlar vermekten sıkıldınız mı? Bir boya hayal edin; aklınıza gelen her yüzeyi boyayabiliyor olsun. İşte multisurface boyalar bu özelliğe sahip. Yeni bir teknoloji ile üretilen multisurface boya çeşitleri hayal edebileceğiniz hemen hemen her yüzeyi uygulanabiliyor ve hemen hemen her yüzeyde iyi sonuçlar almak mümkün hale geliyor. Multisurface boyalar su bazlı akriliktir ve koku yapmazlar. Deri ile temas halinde zararsızdırlar. Birçok boy..
Cadence MultiSurface Boya
Multi Surface Boyalarda Önde Gelen Marka: Cadence   Boyamak istediğiniz her yüzey için farklı boya seçmekten, evde birçok yüzey için farklı boya tüpleri bulundurmaktan ve her yüzey için farklı bir hazırlık yapmaktan sıkıldınız mı? Öyleyse gelin siz de multi surface boyalara geçiş yapın! Multi surface boyalar birçok farklı yüzeye uyum sağlayabilir ve birçok farklı yüzeyi kolaylıkla boyayabilir. Bu boyalar akriliktir ve kokusuzdurlar. Ayrıca deri ile temas halinde zararsız olmaları da büyük bir avantajdır. Çünkü el emeği işler yapmak isteyen kişilerin elleri mutlaka boyaya değecekt..
Rich Multi Surface Boya
Rich Multi-Surface Boya İle Her Yüzeyi Boyamak Mümkün!   Rich Multi Surface boya, su bazlı akrilik bir boya çeşididir. Kokusuz olması sebebiyle kullanıcıları çok mutlu etmektedir. Boya kokusu birçok kişiyi rahatsız eden ve hobilerinden uzaklaştıran bir problemdir. Kokusuz boyalar bu probleme çözüm bulmuştur ve bu sayede kokudan rahatsız olan kişiler de artık kendi el emeği boyamalarını yapabilmektedir. Rich’in ürettiği bu boyalar her yüzeye uygulanabilir. Metal yüzeyler, ahşap ürünler, polyester veya kumaş… Siz hangi yüzeyi boyamak isterseniz, multi-surface boya da o yüzeye uyum ..
Dekopaj Kağıtları
Dekupaj: Desen Transferinin En Kolay Hali   Dekupajın görüntüsü yanıltıcı olabilir. Bitmiş bir projeye baktığınız zaman bu tekniğin karmaşık ve zorlayıcı olduğunu düşünebilirsiniz ancak bu kesinlikle doğru değil! Aksine oldukça basittir. Eğer kesme ve yapıştırmayı biliyorsanız, dekupaj tekniğinin büyük kısmına hakimsiniz demektir. Temel olarak desenini ya da görüntüsünü beğendiğiniz resmi kesip, aktarmak istediğiniz objenin üzerine yapıştırarak üzerine birkaç kat tutkal ya da dekupaj medyumu ekliyorsunuz. Sonuç sizleri çok şaşırtacak! Unutmayın, herkes sanatçı olabilir. Önemli ol..
Rich Vernik
Vernikler, Koruyucular ve Rich Markası   Vernik, dekorasyon ve sanatsal çalışmalarda kullanılan bir çeşit su bazlı koruyucudur. Hobi ürünlerinde sık sık kullanılması gerekir. Birçok farklı craft ve hobi markası geniş yelpazede, farklı özelliklerde vernikler üretmektedir. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre bir marka seçip kullanabilirler. Hobi için vernik arayanların aklına ilk gelen markalardan biri Rich’tir. Rich, 1996 yılında İstanbul’da kurulan bir firmadır. İlk olarak inşaat boyaları konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra tekstil sektöründe de üretim yapmıştır ve ürün gam..
Sprey Kumaş Boyası
Pratik Bir Yöntemle Siz de Kıyafetlerinizi Yenileyin: Sprey Kumaş Boyası   Kıyafetlerinizden sıkıldınız, eskiyen renkleri kıyafetlerinizi kullanmanıza engel oluyor ama nasıl bir çözüm bulabileceğinizi bilmiyorsunuz. Öyleyse gelin siz de kumaşlarınızı sprey kumaş boyası ile kolayca boyayın. Kumaş boyası, kumaşların renklerini değiştirmek ve yenilemek için kullanılan, kumaşlara özel üretilmiş bir boya çeşididir. Genellikle kaynatılarak aktif hale getirilir. Kumaş boyasının farklı bir çeşidi de fırçayla uygulanan seçenektir. Bu boyalar büyük bir fırça yardımıyla kıyafetlere uygul..
Ahşap Objeler
Hayal Gücünüze Yeni Kapılar Açan Ahşap Objeler   Ahşap boyama son zamanlarda hobi olarak sıkça tercih edilmektedir. Sıkıldığınız objeleri yenilemek veya yeni bir şeyler ortaya çıkarmak için siz de ahşap boyama yapmaya başlayabilirsiniz. Örneğin eski bir görüntüde olan bir tepsiyi veya sıkıldığınız ahşap kutuyu yeniden değerlendirebilirsiniz. Bunun için yalnızca zımpara, zeminde kullanmak üzere büyük bir fırça, ince uçlu bir şekil boyama fırçası yeterli olacaktır. Büyük fırçayı zemini renklendirmek için kullandıktan sonra ince fırçayla hayallerinizdeki deseni boyamaya başlayabilirsin..
Porselen Boyası
Porselen sıkıcı yemek takımlarından kurtulup hobi boyamanızın vazgeçilmezi olabilir! Daha önce hiç porselen boyası kullanmadıysanız ancak denemeye hazırsanız bu yazı tam size göre. Porselen boyamanın inceliklerini, yeni başlayanlar için ipuçlarıyla derleyip sizlere sunuyoruz. Porselen boyama için temel iki teknik vardır. Birincisi klasik ve basit yöntemdir. Basit boya direkt olarak porselen yüzeye uygulanır ve kurumaya bırakılır. Seramik ve cam yüzeyler için özel olarak üretilmiş boyalar mevcuttur ancak akrilik de bu yüzeylere uygulanabilir. Bu en basit yöntemdir ancak bu metotta boya ko..
Seramik Boyası
Seramik boyama kille uğraşmanın belki de en keyifli tarafıdır. Çıplak kil yüzeye renklerle hayat verdiğiniz, yaratıcılığınızın sınırlarını keşfettiğiniz zaman… Hazzın tarifi mümkün olmayabilir! Eğer siz de seramik ve toprak materyalleri hobileriniz arasına eklemek ve hatta yeni desenleme teknikleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şekillendirme aşamasından başlayarak vernikleme ve sonrasına kadar tüm aşamalarda desenleme için pek çok teknik mevcuttur. Şekillendirme konusunda sınırsız seçeneğe sahip olduğundan boyama konusunda da sayısız alternatif türetilebilir. Seramik üzerinde boyama ya..
Cam Boyası
Camlar yeniden eski zarafetine kavuşuyor.  Vitray geri döndü! Cam boyamak şimdi çok revaçta! Özellikle yaz aylarına girerken renkli detaylar kullanılmış camlar mevsimin enerjisini yansıtmak için ideal. Ancak eğer daha önce cam boyama uygulaması yapmadıysanız bu sizin için biraz zorlayıcı bir deneyim olabilir. Bu iş için kullanmanız gereken özel hazırlanmış boyalar, düzeltmelerde kullanacağınız edevatlar, sizleri kısa yoldan artistik sonuçlara ulaştıracak ipuçları mevcut. Gelin size onlardan bahsedelim! Öncelikle yapmanız gereken alacağınız boyanın etiketini okumak! Zira cam için üre..
Hobi Boyası
Hayal gücünüzü sınırlamayın! Büyük bir mobilya ya da küçük bir dekoratif obje bir sonraki yaratıcı projeniz olabilir. Projenizin, yarattığınız modelin ya da objenin hayata geçmesindeki en önemli aşama ise boyamadır. Gelin sizlere hobi boyası hakkında püf noktaları verelim. Öncelikle boyamak istediğiniz objenin materyalini göz önünde bulundurmalısınız. Bir boya ahşap ve metal dokularda farklı görünüm ve özellik taşıyacaktır. Daha sonra objenizin model ve ruhuna uygun renkleri seçmelisiniz. Unutmayın, her renk farklı bir duygunun temsilcisidir. Beyaz, genel olarak saflığı ve duruluğu anlatırk..
Kalın Vernik
Boyamalarınızı nasıl tamamlıyorsunuz? Yüzeyleri korumak ve göz alıcı bir parlaklık kazandırmak için pek çok sanatçı boyama işlemi tamamlandıktan sonra üzerine birkaç kat vernik uygulamayı tercih eder. Uzun zamandır ince katmanlar halinde kullanılan vernik son yıllarda farklı trendler izlemeye başlamıştır. Gittikçe daha gösterişli hale gelen sanat akımları hiç şüphesiz kendisini hobi ürünleri üzerinde de göstermeye başladı. Siz de bu akımlardan geri kalmadan objelerinizin yüzeyine kolaylıkla kalın ve gösterişli vernikler uygulayabilirsiniz. Kalın vernik uygulamaları, objelerin üzerine de bir..
Kanaviçe Nedir?
Halk arasında çarpı işi ismiyle anılan ve özellikle kadınların çok eski dönemlerden bu yana yapmaktan keyif aldıkları çalışmalardan biri de kanaviçedir. En genel şekli ile kanaviçe nedir sorusunun yanıtı, seyrek dokunmuş bir keten kumaş üzerine, iplerle çarpı işareti yapılarak kazandırılan motiflerdir. Bu çalışmanın yapılabilmesi için mutlaka keten kumaşın kullanılması gerekmiyor. Farklı kumaşlara da yapılabildiği gibi etamin kumaş çeşidi de kanaviçe çalışmaları için ideal olabiliyor. Yapımı en kolay çalışmalardan biri olduğu için kanaviçenin bir el becerisi gerektirdiğinizi söylemek yanılt..
İğne Oyası Nasıl Yapılır?
Kadınlar için keyifli çalışmalardan biri de iğne oyasıdır. Emek isteyen ancak gayet şık bir duruşa sahip olduğu için bu emeğe değen iğne oyası yapımı yeni başlayanlar için ilk etapta biraz zor gelebilir. Ancak eliniz alıştığında hem hızlı bir şekilde örnekleri elde edebilir hem de zorlanmadan yeni örnekleri deneyebilirsiniz. Sadece biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Bu esnada ilk çalışmanızda dikkatli olursanız iğne oyası nasıl yapılır sorusunun yanıtı da kendiliğinden anlaşılacaktır. Eğer daha önce hiç iğne oyası çalışması yapmadıysanız iğne oyası örnekleri arasında biraz keşfe çıkmanızı öne..
Evde Takı Yapımı
Takı mağazalarında özgün bir tasarım aramaktan hala yorulmadınız mı? Artık, başka hiç kimsede olmayan özgün takılarınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için evde takı yapımı hakkında biraz bilgi edinmeniz ve birkaç da malzemeye ihtiyacınız var. Hayallerinizdeki takıları hazırlayarak keyifle kullanabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Ancak öncesinde takı tasarımı nasıl yapılır sorusunun yanıtını öğrenmeniz gerekiyor. Evde takı yapmaya başlamanın en kolay yolu bilekliklerdir. Küpe ya da kolye yapmaya başlamadan önce bileklik yaparak takı tasarım modelleri çıkarmak hakkında deney..
Keçeden Çanta Yapımı
Rengarenk keçeler, kadınların hünerli ellerinde birbirinden şık çanta modellerine dönüşüyor. Eğer siz de keçeden çanta nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyorsanız, sizler için birkaç farklı modelin yapılışını hemen aktaralım. Öncelikle nasıl bir çanta istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Bunun için de size ilham olması için keçe çanta modelleri arasında kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Seçtiğiniz modele göre keçenin kesilişi ve dikilişi değişebilir. Bu nedenle model seçimini titizlikle yapmanızda fayda olacak. Öncelikle size çapraz asılan, kapaklı bir keçeden çanta modelini anlatalım. Bunu..
Teraryum Yapımı
Son yıllarda adeta yükselen bir trende dönüşen teraryumlar artık hemen her evi ya da her ofisi süslemeye başladı. Bir kara akvaryumu olarak da adlandırılan teraryum nasıl yapılır şeklinde merak edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Tamamen hayallerinizi yansıtan bir çalışma yapabilmenize olanak tanıyan teraryumu gayet kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik bu çalışma için gerekli olan malzemeleri de kolaylıkla temin edebilirsiniz. Teraryum Yapımı İçin Gerekli Malzemeler Öncelikle sizlere teraryum yapımı için hangi malzemelere ihtiyacınızın olduğunu aktaralım. Elbette ilk olarak bir ..
Ahşap Ayaklı, Gizli Raflı Radyo Sehpa Boyama
Bu yazımızda sizlerle birlikte radyo sehpa boyaması yapacağız. Ahşap boyama bu günlerde popüler bir hobi çalışması. Hem eğlenceli bir hobi hem de dekorasyonlarımız için uygun fiyatlı ürünler meydana getirebiliyoruz. Aşağıdaki videomuzda boyama aşamaları detaylı ve açıklamalı bir şekilde anlatılmıştır. Uygulaması gayet kolay ve zevkli. Videonun hemen altında gerekli tüm malzemeler mevcut. Tek yapmanız gereken malzemeleri alıp hemen işe koyulmak. Şimdiden kolay gelsin :) ..
Ahşap Kasa Boyama ve Eskitme
Bu yazımızda sizlere, son zamanların popüler dekorasyon ürünü olan dekoratif ahşap kasa nasıl boyanır, üzerine dekopaj ve eskitme nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız. Bu küçük renkli ahşap kasaları bir yerlerde mutlaka görmüş olmalısınız. Hazır boyanmış halde fiyatları biraz yüksek gelebilir. Ancak evde kendiniz kolayca yapabilirsiniz.  Hem zevkli bir boyama çalışması yapmak hem de ev yada iş yeriniz için güzel bir dekorasyon ürünü ortaya çıkarmak isterseniz haydi iş başına. Aşağıda tüm aşamaları ile ham bir manav kasasını nasıl renkli dekoratif bir kasa haline getirebileceğinizin vide..
Tesbih Nasıl Yapılır
Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan tesbih aynı zamanda harika bir hediye seçeneği olarak da karşımıza çıkıyor. Özellikle el emeği olan yani sizin tarafınızdan yapılmış bir teşbihin çok daha kıymetli bir hediye olacağını söylememize gerek var mı? Bu durumda aklınıza tesbih nasıl yapılır sorusu gelecektir. Elbette size nasıl yapıldığını aktaracağız ancak öncesinde ihtiyacınız olan malzemeleri sıralayalım. Tesbih Yapımı İçin Gerekli Malzemeler Tesbihin olmazsa olmazı boncuklardır. Önerimiz kristal cam boncuklardan edinmeniz olacak. Genellikle 70 adet boncuk dizilmiş şekilde s..
Panch İğnesi ile Kolay Nakış İşleme
Havlu, bohça, masa örtüsü gibi çeyizlik ürünlerinizi ya da evlerinizde kullandığınız ürünlere nakış işlemek artık daha kolay. Punch iğnesi ile hem kolay hem de zevkli bir şekilde nakış işleyebilirsiniz. Panch iğne setimiz 6 parçadan oluşur. 1 adet punch iğnesi, farklı kalınlıkla 2 adet yedek uç ve ipliği kolayca geçirmek için 2 adet iplik geçirici aparattan oluşmaktadır. Öncelikle nakış yapacağınız ipi seçip punch iğnemize geçiriyoruz. Daha sonra nakış işleyeceğimiz kısmı bir kasnak yardımıyla gerip iğne ucu aynı tarafa gidecek şekilde nakışımıza başlıyoruz. Renk değiştirmemiz gerektiğin..
Kokulu Taş Nasıl Yapılır
Artık çeşitli organizasyonlarda şeker yerine kokulu taşlar konuklara sunuluyor. Son yıllarda kokulu taşlar o kadar popülerlik kazandı ki, çok sayıda kişi kokulu taş nasıl yapılır araştırmasının sonucunda evde kolaylıkla bu taşları hazırlayabiliyor. Hatta kokulu taş hazırlayarak ek gelir elde edenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazla! Eğer bu konu ilginizi çekiyorsa siz de evde bir deneme yapabilirsiniz. Biraz karışık ve meşakkatli bir iş görünüyor olsa da aslında kokulu taş yapımı son derece kolay ve bir o kadar da keyifli! Öncelikle kokulu taş malzemeleri hakkında bilgi sahibi olmanız..
Etamin Nakış İşleme
Birkaç malzeme ve biraz da yaratıcılık ile yapamayacağınız hiçbir şey yok! Hobi olarak ilgilendiğiniz alanlarda klasikleşmiş çalışmaların dışına çıkabilir ve bambaşka çalışmalar hazırlayabilirsiniz. Bunlar arasında etamin de bulunuyor. Eğer etamin nedir sorusuna yanıt arıyorsanız, rotanızı kanaviçe çalışmalarına çevirebilirsiniz. Çünkü bu kumaş en çok kanaviçe çalışmalarında kullanılıyor. Son derece pratik bir şekilde kanaviçe çalışmasının yapılabilmesine olanak tanıyor olması, keten kumaştan daha fazla tercih edilmesini beraberinde getiriyor. Bu durumda etamin nasıl yapılır düşüncesine kap..
Akrilik Boya Nedir
Pek çok çalışmada kullanılabilen özellikle hobi olarak yapılan çalışmalarda sıklıkla tercih edilen akrilik boya, kıvamı yağlı boyaya benzeyen bir boya türüdür. Pek çok kişi akrilik nedir sorusuna yanıt ararken yanılgıya düşebiliyor ve bu boyanın bir yağlı boya çeşidi olduğunu sanabiliyor. Ancak akrilik boya nedir sorusunun gerçek yanıtı, yağlı boyadan farklı bir boya türüdür. Bu boya su bazlıdır ve içerisinde esnek pigmentler bulunur. Bu pigmentler sayesinde yağlı boyadan çok daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tuval üzerinde yapılan resim çalışmalarında da kullanılan akrilik boya nedir sor..
Ahşap Boyama Nasıl Yapılır?
Ülkemizde hobi olarak ilgilenilen çalışmaların başında ahşap boyama geliyor. Hem keyifli hem de kolay bir çalışma olan ahşap boyama nasıl yapılır sorusunun yanıtı da aslında çok karmaşık değil. Sadece doğru malzemeleri kullanmanız ve biraz da dikkatli olmanız, gönlünüzce çalışmalar ortaya koyabilmeniz için yeterli olacaktır. Öncelikle hangi malzemelere ihtiyacınızın olduğuna kısaca değinelim. Ahşap boyalarına uygun fırça, sıfır numara bir zımpara, gazete, su kabı ve su bazlı boya ahşap boyama malzemeleri arasında yer alıyor. İlk olarak nasıl bir çalışma yapacağınızı hayalinizde belirleyebil..
Cadence Boya
Cadence Boya  Cadence akrilik boya, multi surface, kolay transfer, vernik, fırça ürünleri uygun fiyatlarla Hobidunya.com'da, Cadence ürünlerini tek tıkla satın alın! Mağara duvarlarına çizilen ilk figürlerden beri sayısız resim yaptık. Bu sayısız resim, hem uygarlığın gelişmesine hem de kendimizi anlatma çabamıza önayak oldu. Günümüzde resim ve boya sanatı onlarca farklı koldan ilerlemeye devam ediyor. Üstelik artık oldukça kolay ve ekonomik yollarla erişilebilecek bir hale de geldi tüm resim ve boya malzemeleri. Her kesimden insanın gidip eğitim alabileceği resim kursları..
Rich Boya
Rich boya, multi surface, akrilik boya, ahşap boyası, stencil ve benzer yüzlerce rich ürünlerini online satış fırsatıyla Hobidunya.com'dan satın alın! Resim konusunda çok yetenekli olunması gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Hobi olarak resim yapmanız için aslında ihtiyacınız olan çok az şey var. Birkaç temel teknikle uygun malzemeleri birleştirince resim yapmak, tüm zorluklarının altından kalkabileceğiniz bir zevke dönüşüyor. Ancak en önemlisi, Doğru yüzeye uygun malzemeleri ve teknikleri uygulayarak sonuca ulaşmak. Bunun için yalnızca iyi markaların ürünlerini tercih etmeli, hobin..
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×