Firmamız üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz veya kötüye kullanmaz. 

Müşterilerimizin email, telefon ve adres bilgileri siparişlerinin kendilerine ulaştırılması dışında başka bir amaçla kullanılmaz. Hobidunya.com üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, onay vermeleri halinde kendilerine yaklaşık olarak haftada bir ürünler ilgili tanıtım ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır.

Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz [email protected] adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz. Hobidunya.com’ da güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir sistem bulunmaktadır. Bu nedenle, Hobidunya.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse müşterilerle irtibata geçilmektedir.