HAZIR DESEN ve MOTİFLER

Her türlü kıyafet, bebek takımları vb. süslemeler için kullanabileceğiniz ütü ile yada yapıştırıcı ile uygulanabilen kristal taşlı modeller.

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Küçük boy 6 cm en - 4 cm boy Orta boy 12 cm en - 7 cm boy Büyük boy 16 cm en - 11 cm boyutlarındadır..
3.54TL
1 yorum yapılmış.
Taşlar 1. kalite parlak kristaldir.Harflerin büyük boyu yaklaşık 5 cm, küçük boyu yaklaşık 3 cm dir.Rakamlar ise 4 cm boyutundadır.Fiyat 1 adet harf için geçerlidir.  ..
1.77TL
Parlak pleksi aynadan imal edilmiş harf ve rakamlar.Küçük boy yaklaşık 1 cm, büyük boy yaklaşık 3 cm boyutundadır.Arkası düz olup yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yere yapıştırılabilir.Üzerindeki koruyucu bandı çıkarıp kullanabilir..
0.30TL
Parlak pleksi aynadan imal edilmiştir.Küçük boy 2 cm en, 1,5 cm boy - Orta boy 2,5 cm en, 2 cm boy - Büyük boy 4 cm en, 3 cm boyArkası düz olup yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yere yapıştırılabilir.Üzerindeki koruyucu bandı çıkarı..
0.24TL
Parlak pleksi aynadan imal edilmiştir.4 cm en, 3 cm boyundadır.Arkası düz olup yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yere yapıştırılabilir...
0.71TL
4 cm yüksekliğinde, 8 cm uzunluğundadır.Dikerek ya da yapıştırıcı ile uygulayabilirsiniz. ..
4.13TL 4.72TL
Boncuklardan yapılmış, orta kısmı kristal taşlarla süslenmiş etrafı tüllü fiyonk.  ..
4.72TL
Kristal boncuklardan yapılmış kelebek motifi.Dikerek ya da yapıştırıcı ile yapıştırarak çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. ..
3.54TL
Kristal boncuklardan yapılmış kelebek motifi.Dikerek ya da yapıştırıcı ile yapıştırarak çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. ..
4.13TL
6 yorum yapılmış.
Küçük boy: 7 cm eninde, 5 cm boyundaOrta boy: 10 cm eninde, 6 cm boyundaBüyük boy: 14 cm eninde, 9 cm boyundadır.​ ..
3.54TL
1 yorum yapılmış.
Geçerli fiyat 1 çift içindir.* Resimdeki bebe ayakkabısı uygulama örneğidir. Fiyata dahil değildir. ..
4.72TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz kristal taşlı fiyonk.Dikerek ya da yapıştırıcı ile yapıştırarak kullanabilirsiniz. ..
4.72TL
×
×
×
×
×
×
×